Ako funguje moderný servis vysokozdvižných vozíkov?

Využívate vo vašej firme aktívne vysokozdvižné vozíky? Ich servis a údržba nie je vždy jednoduchá, moderné servisy vám však vyhovejú a prispôsobia servisný plán vašim požiadavkám. A nielen to!

Vysokozdvižný vozík je zariadenie, bez ktorého by sa moderné firmy a sklady nezaobišli. Objemy prepravovaných tovarov neustále narastajú, rovnako ako aj hmotnosti balení. To, čo sa muselo v minulosti vykladať niekoľko hodín, dnes moderný vysokozdvižný vozík zvládne za polovičný čas. Tak ako mnohé iné technické zariadenia, aj vysokozdvižné vozíky počas rokov prechádzali vývojom, vďaka ktorému sú dnes na úplne inej úrovni, na akej boli pred desiatimi rokmi. Je to pri nich rovnaké, ako s autami. V minulosti boli autá jednoduché a každý si ich vedel opraviť doma sám. Dnešné autá však z rovnakých objemov motorov produkujú oveľa väčšie výkony a nabité sú technológiami, ktoré len tak hockto doma neopraví. Keď sa starý vysokozdvižný vozík pokazil, dokázal ho priamo na mieste opraviť prakticky akýkoľvek zručný pracovník. Vďaka mnohým novým technológiám je však dnes servis vysokozdvižných vozíkov komplikovanejší.

Rýchlosť a kvalita

Ak chod vašej firmy závisí od vysokozdvižných vozíkov, nemôžete si dovoliť čakať niekoľko dní, kým bude pokazený vozík opravený. Rovnako nemôžete len tak hocikedy vysokozdvižný vozík vyradiť z prevádzky, aby bol podrobený servisnej prehliadke. Moderný servis vysokozdvižných vozíkov na potreby zákazníkov myslí a ponúka viacero balíkov servisných plánov, z ktorých si určite vyberiete. A ak náhodou nie, môžete si servisný plán prispôsobiť podľa seba. Takýto servis navyše zamestnáva skúsených mechanikov, ktorí svoju prácu odvedú veľmi profesionálne a rýchlo zároveň. Ak by oprava trvala dlhšie, servis zabezpečí náhradný vysokozdvižný vozík, aby vaša firma mohla naďalej nerušene fungovať. Ponúka váš doterajší servis vysokozdvižných vozíkov takéto služby? Ak nie, rýchlo ho vymeňte za nový, moderný!

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *