Alienware Area 51 – zostava ako z iného sveta

Nová herná zostava Alienware Area 51 sa vracia na scénu. Ak ste považovali ich hernú zostavu za revolučnú už v roku 2006, počkajte než uvidíte čo chystajú teraz.

Šasi prešli kompletnou zmenou, tvarom pripomínajú trojuholník/šesťhran – alebo ako to nazýva Alienware, „trojitá bedňa“. Dôraz kladú na chladenie a ergonomiku, dokonca je navrhnutá tak, aby mohla ventilovať teplý vzduch aj keď je umiestnená pri stene.

Alienware Area-51

Alienware Area-51

Keď sa nachádza v horizontálnej polohe, umúžňuje prístup k USB portom. Dosiahnutie zadného I/O panelu je jednoduché, stačí bedňu nakloniť na jej prednú hranu. Alienware dokonca pridal niekoľko LED svetiel na osvetlenie zadného panela.

Systém ma vstavané rukoväte na každom rohu, aby tak ulahčil prepravu. To ale s výškou skoro 56 centimetrov a váhou 20 kilogramov asi jednoduché stále nebude.

Aj s zvláštnym tvarom je vnútri stále dosť miesta na hardvér, čo je dobré hlavne vďaka tomu, že Alienware do tejto zostavy zabalí novú sériu procesorových čipov Intel Haswell-E. Záujemci si môžu ich zostavu nakonfigurovať, hranicou je 32GB DDR4 pamäte RAM,  viacero HDD/SSD a dokonca zdroj o veľkosti až 1 500W.

2 komentárov

  1. To allege that disease wiped out the Native Americans is to ignore the hundreds of massacres that took place.no it doesn’t, we massacred too. bigtime. do you have any supporting links avi? do you also disregard the effects of the plague in europe? what about aids in africa? disease has been a massive killer of humanity and europeans introduced certain diseases to this continent.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *