Čo urobiť, aby vaša firma pôsobila dôveryhodnejšie a úspešnejšie? Kúpte si virtuálne sídlo spoločnosti.

Čo si budeme hovoriť …? To, aký urobíme prvý dojem, môže ovplyvniť našu pracovnú schôdzku, výsledok pohovoru v prípade, že žiadame o prácu, alebo napríklad úspešnosť rande, na ktoré sme pozvali pohľadnú slečnu, ale aj mnohé ďalšie. A rovnako tak to platí aj o našej spoločnosti. Už len jej adresa dáva budúcim zákazníkom na vedomie, že sa nám darí, ovládame svoje remeslo a že môžu s nami bez obáv spolupracovať.

O bezproblémové založenie firmy sa nám môže postarať firma, ktorá sa na túto činnosť špecializuje. Viete, že existuje možnosť, zaobstarať svojej firme virtuálne sídlo v niektorom z väčších miest?

Kde môžete mať sídlo spoločnosti?

Mnoho podnikateľov si myslí, že sídlo spoločnosti musí byť na rovnakej adrese, ako sídli napríklad výroba, sklad, jednoducho tam, kde sa odohráva všetko podstatné. Nie je tomu však tak. Úplne bez obáv si môžete vybrať adresu, ktorá je pre vás z nejakého dôvodu výhodná.

Môže to byť kvôli dobre znejúcemu menu firmy, ale tiež ho uvítate v prípadoch, keď nepotrebujete denne používať kanceláriu a platiť za ňu vysoký nájom. Na adrese virtuálneho sídla si v prípade potreby rezervujete reprezentatívnu kanceláriu, kde sa môžete stretnúť so svojimi obchodnými partnermi, bez toho aby ste za ňu museli platiť po celý mesiac. Rovnako tak je sídlo spoločnosti dôležité pre rozhodnutie, pod ktorý daňový obvod bude vaša firma patriť.

Ponúkame virtuálne sídlo v Bratislave, kde si môžete vybrať hneď zo štyroch adries: na ulici Pulínyho, Bancíkovej, Budyšínskej alebo Trhovej.

Ako ďalšie služby sa dá za poplatok zariadiť vlastné telefónne číslo aj vybavovanie telefonátov.

K pracovnej stránke sa bezpochyby viaže aj kvalitné IT vybavenie a mobilný telefón, ktorý vám uľahčí nielen komunikáciu, ale aj plánovanie.  Obľúbené dual SIM mobily toto všetko dokážu, vy navyše môžete mať v jednom prístroji dve SIM karty, a teda nemusíte nosiť a starať sa o firemný a súkromný telefón.

Informujte sa teda bližšie na možnosť zakúpenia si virtuálneho sídla spoločnosti. Nebudete sa obávať dôležitých schôdzok s klientmi a zároveň si vyberiete adresu, ktorá vám bude najlepšie vyhovovať.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *