Čo všetko ponúkajú kancelárske priestory v Twin City?

Bývalá industriálna mestská časť Bratislavy sa zaraďuje medzi tie najlepšie pre váš biznis. Užite si aj vy všetko, čo ponúka podnikanie v moderných kancelárskych priestoroch v Ružinove, a majte všetky dôležité služby na dosah ruky.

V Twin City to žije

Káva pred začatím pracovného dňa jednoducho musí byť, no kde si ju najradšej vychutnáte? Napochytro doma, s výhľadom na chátrajúcu budovu pri vašom dome, alebo skôr v kancelárii, ktorá sa nachádza v modernej budove a poskytuje nádherné výhľady na okolie? Garantujeme vám, že v prenajatých kancelárskych priestoroch v Twin City sa budete cítiť príjemne ako u vás doma. Bratislava-Ružinov vám navyše umožní využiť počas pracovného dňa i po ňom množstvo služieb, všetky v blízkosti budovy Twin City alebo priamo na jej prízemí. Ráno vyhodíte dieťa do škôlky, zájdete si umyť auto a nakúpiť, na obed si odbehnete do reštaurácie alebo nákupného centra a popoludní ešte vybavíte aj banku. Oceníte aj rozľahlé parkovisko, na ktorom každý deň ľahko zaparkujete vy aj vaše návštevy. Cestujete zásadne MHD? Zastávka je neďaleko kancelárskych priestorov Twin City. Vďaka využitiu inteligentných technológií sa dajú kancelárie prevádzkovať efektívne a s ohľadom na životné prostredie. Na parkovisku zaparkujete aj s elektromobilom a chodby budovy sú osvetlené výhradne úsporným LED osvetlením.

Pracovať v príjemnej kancelárii. Sen?

Pri každej práci oceníme vhodné podmienky. Neprajeme si byť vyrušovaní hlukom z ulice, chladom ani príliš veľkým teplom, potrebujeme mať dobre osvetlené pracovisko obdarené modernými technológiami. Kancelárie v Twin City vám toto všetko ponúknu, a navyše v štýlovom prostredí, ktoré prináša len tie najlepšie stimuly pre prácu. Budova Twin City bola naplnená hneď po jej otvorení, no aktuálne sa uvoľnili kancelárie v časti B a C, takže máte jedinečnú šancu ukoristiť si kanceláriu snov. Ak sa obávate podmienok nájmu, nebojte sa obrátiť na profesionálnych sprostredkovateľov, ktorí pre vás vhodné priestory nájdu bezplatne a navyše pomôžu dohodnúť aj optimálne podmienky nájomnej zmluvy. Kancelárie v Twin City disponujú oknami s trojitým zasklením, sú krásne presvetlené a svetlá výška priestorov je až tri metre. Tu sa rozhodne nebudete cítiť stiesnene, nechajte svoje myšlienky vzlietnuť a vydajte zo seba maximum. Podnikajte na mieste, kde sa môže krížiť váš pracovný život s tým osobným – do jednej budovy si deň čo deň prídete nielen zarobiť, ale si v nej môžete aj vychutnať dobrú kávu, vybaviť banku alebo nákupy. Ušetríte tak množstvo času a energie.

 

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *