HELIOS Orange nájde vo firme nenahraditeľné uplatnenie

Informačný systém je pre spoločnosť dlhodobá investícia. Keďže podnikový systém predstavuje pomerne nákladnú záležitosť, nemali by ste jeho výber podceňovať a urýchľovať. Súčasný trh ponúka desiatky, ba dokonca stovky riešení. Aby sme vám uľahčili hľadanie a postupné vyraďovanie, dovoľujeme si vám predstaviť softvér HELIOS Orange.

O obľúbenosti systému prezradí mnohé počet implementácií. Väčšina stredných a menších slovenských firiem využíva ERP systém zvaný HELIOS Orange. Len v Českej republike a na Slovensku bolo zaznamenaných vyše päť tisíc inštalácií. Vývojárska spoločnosť, ktorá stojí za týmto ekonomickým produktom, má dlhoročné skúsenosti v oblasti ERP, pričom svojim zákazníkom dokáže poskytnúť kvalitné zázemie a pestrú škálu funkcií.

Informačný systém má pomáhať

Prepracovaný ERP systém by mal v podniku zlepšiť efektivitu práce, či už pri výpočtoch, automatizácii opakovaných činností alebo pri spracovaní dokladov. HELIOS Orange nielenže šetrí veľa času, ale zároveň znižuje chybovosť v dokladoch. Behom niekoľkých sekúnd prijme a vydá tovar, poskytne prehľad o zásobách v reálnom čase na skladoch a podobne.

Ekonomický softvér HELIOS Orange, ktorý v súťaži ERP Czech získal titul „Najlepší IS pre stredne veľké firmy“, sa dá integrovať s balíčkom MS Office, teda konkrétne s programami MS Word, MS Excel a MS Outlook.

Podnikový systém by sa dal prirovnať k stavebnici, lebo si ho zostavujete podľa toho, čo budete využívať. Obsahuje klasické moduly, ako sú ekonomika a mzdy, ba dokonca aj špecializované moduly, ako sú skladové hospodárstvo, riadenie výroby a ďalšie.

Ak chcete zaviesť HELIOS Orange do svojej spoločnosti, potom stačí kontaktovať špecialistu menom AMI plus. Zabezpečí všetko, čo potrebujete, implementuje vám optimálny podnikový systém a zaškolí vás v jeho používaní.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *