Huawei neverí, že je na trhu miesto pre Tizen či Windows Phone

„Na trhu nie je miesto pre tretí mobilný operačný systém“ prehlásil Richard Yu z Huawei v rozhovore pre Wall Street Journal. Tvrdí teda, že na trhu majú šancu len už zabehnuté mobilné operačné systémy, ako je Android či iOS.

Vedľa Tizenu, za ktorým stojí hlavne Samsung nevidí potenciál ani vo Windows Phone. Yu tiež dodal, že Huawei bol kontaktovaný v súvislosti s Tizenom, a diskutovalo sa o jeho použití v telefónoch Huawei. Huawei však odmietol, vzhľadom na minimálny podieľ Tizenu na trhu.

Podobná situácia nastala aj s Windows Phone, Yu dodal že na prístrojoch s operačným systémom od Microsoftu len tratili peniaze, a teda neplánujú žiadne mobilné telefóny s Windows Phone.
To samozrejme nevylučuje použitie týchto operačných systémov v produktoch Huawei. V prípade zvýšenia trhového podielu by sa určite stali pre Huawei zaujímavými, no firma nechce investovať svoje peniaze do podniku, ktorý sa o získanie lepšej pozície na trhu stále snaží.

5 komentárov

  1. Es VALIDO mientras NO sea ABUSIVO, contrario a la moral y las buenas costumbres.En este caso, es una clausula ABUSIVA, que NO fue negociada y que por el contrario fue IMPUESTA (tal contrato de adhesion, cada vez mas frecuentes en las locaciones urbanas).Estamos seguros que NINGUN JUEZ avalaría semejante desproposito. Ratificamos nuestra respuesta. Busque un abogado y no permita que se vulneren sus derechos.

  2. die ganzeen Gastposts waren total langweilig, dieser war schrecklich, ganz besonders schlimm war der kopien Gastpost, wo echt ein wenig fremdscham dabei war, wie kann man so trottel doof sein, sowas zu veröffentlichen, hoffe wirklich, dass Jana ihren Blog jetzt weiterfürht, denn das ist aboluter Mist und arrrghs

  3. > Il y a un monsieur SEO chez Google France. son prénom est JF Salut David JFW est „Customer Solution Engineer“ chez Google France, il n’est pas spécialiste du référencement. Son métier est d’être un excellent généraliste de tous les outils de Google pour les présenter et en parler à ses clients à qui il rend visite régulièrement pour leur parler de touts types de produits.Bon week-end à tous.Olivier

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *