Moderné pokladničné riešenie od FiskalPRO aj pre vašu predajňu

Obchodné prevádzky utrpeli za posledné mesiace veľké straty. Aj keď situácia s koronavírusom sa pomaly ustálila, viaceré obchodné prevádzky hlásia pokles tržieb.

 

Využite letný čas na modernizáciu obchodnej prevádzky a zaobstarajte si moderné pokladničné riešenie od FiskalPRO.

 

FiskalPRO Green

 

Novinkou medzi pokladničným riešením je aj FiskalPRO Green. Jedná sa o modernú dotykovú pokladňu, ktorá má platobný terminál a množstvo užitočných funkcií. Jedná sa o moderné riešenie pre eKasa systém, ktorý je v praxi už nejaké tie mesiace. Toto moderné pokladničné riešenie vám ponúkne spoľahlivosť, rýchlosť a hlavne zvýšenie efektivity pri predaji.

Komplexné pokladničné riešenie s Android aplikáciou FiskalPRO mobile je vhodné pre pevné prevádzky a preto neváhajte a zaobstarajte si práve toto moderné pokladničné riešenie. Ponúka možnosť pripojenia externých periférií, ako napríklad skener, digitalná váha, či peňažná zásuvka.

Toto všetko a omnoho viac získate za cenu klasickej pokladnice. Moderné funkcie robia z FiskalPRO Green jednotku na trhu a mnohé obchodné prevádzky sa rozhodujú práve pre túto pokladňu.

 

Online kasa

 

Vzhľadom na to, že každá pokladňa musí byť napojená na Finančnú správu, záujem o online kasu sa zvyšuje. Ak chcete moderné pokladničné prevedenie, odporúčame skúsiť práve online kasu od FiskalPRO. Všetko v súlade so zákonom a hlavne všetko rýchlo bez zbytočných chýb.

Dobré pokladničné riešenie vám zaručí spokojnosť na vašej strane a samozrejme aj na strane klientov. Problémy s Finančnou správou nechce mať nikto, preto nič nepodceňujte.

Zabezpečte do svojej obchodnej prevádzky kvalitné pokladničné riešenie v súlade s eKasou a nekomplikujte si podnikanie tým, že budete mať zlú pokladňu a nebude napojená na Finančnú správu tak, ako to zákon prikazuje.

 

Zdroj obrázka:

Autor: ADragan / Shutterstock.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *