Montérky na traky – pohodlné nosenie a viac vreciek na náradie

Často sa rozhodujeme, aké pracovné nohavice si vybrať. Montérky na traky väčšinou víťazia. Bývajú pohodlnejšie a praktickejšie.

Dobre sediaci strih montérkových nohavíc na traky vie poskytnúť omnoho viac pohodlia, než bežné montérky do pása. Na to, aby nám nepadali, k nim nepotrebujeme opasok. Traky zaistia, že nám pevne držia, aj keď ich máme v oblasti pása kvôli pohodliu voľnejšie.

Montérky na traky naviac ponúkajú vrecká na hrudi naviac. Veľmi často sú práve ony tým najvhodnejším miestom pre uloženie náradia, ktoré potrebujeme mať po ruke, a ktoré by nás v iných vreckách nepríjemne tlačilo, alebo by hrozilo, že nám vypadne.

Traky milujú ženy

Dámske pracovné nohavice na traky sú rozhodne obľúbenejšie, než tie bez nich. Ženy majú radi tento strih nohavíc nielen kvôli už zmienenému pohodliu, ale aj preto, že predlžujú postavu, ktorú inak široké pracovné nohavice robia územčistou. Dámske montérky na traky už rozhodne nevidíme len v prevádzkach závodov. Svojím designom si dokázali získať ženy natoľko, že sa z nich stalo praktické a elegantné oblečenie aj na záhradu alebo na chalupu. Zatiaľ čo klasické staré modré montérky ženy príliš nebrali, napríklad model KNOXFIELD LADY je skutočný hit medzi pracovným oblečením do firiem, aj na prácu doma.

Montérky KNOXFIELD LADY majú dobre sediaci voľný strih s elastickými trakmi a pásom. Predávajú sa vo veľkostiach od 34 až do 54. Praktické sú vrecká na nohaviciach. Tie postranné sú dostatočne hlboké, náprsné vrecko je nakladané, podobne ako zadné vrecká, ktoré sú opatrené príklopkou. Montérkam nechýba ani D krúžok na pripevnenie identifikačnej karty.

Pracujete v kľaku? Dámske pracovné nohavice KNOXFIELD LADY majú zosilnenú kolennú oblasť a umožňujú vloženie kolenných výstuh. Nevyužijete ich len v práci, ale aj pri práci na záhrade, či pri rekonštrukcii domu.

Výrobca myslí aj na ženy s vyššou postavou. Až päťcentimetrová záložka nohavíc umožňuje ich predĺženie na potrebnú dĺžku.

Pracovné nohavice s trakmi na leto aj na zimu

Väčšina výrobcov svoje modelové rady pracovného oblečenia vždy vybaví aj modelom pánskych nohavíc na traky – zimným aj letným. Pánske montérky na traky sa dajú kúpiť v rôznych prevedeniach a pre rôzne činnosti. Pre prácu v exteriéry bývajú v neónových farbách alebo s bezpečnostnými prvkami. Obrúbenými sú ale aj klasické dvojfarebné varianty montérkových nohavíc na traky. Zaujímavé sú napríklad pánske montérky RENMARK v pieskovo antracitovej kombinácii. Nohavice majú veľké množstvo vreciek, vrátane odnímateľných. Predávajú sa vo veľkostiach 44 až 66.

Abtex – chránená dielňa, ktorá vás oblečie do práce aj na záhradu či do dielne

Potrebujete pracovné oblečenie, ktoré niečo vydrží? Chránená dielňa ABTEX ponúka pracovné odevy, ale aj ochranné pracovné pomôcky či reklamné predmety. V sortimente nechýbajú obľúbené montérky na traky – dámske aj pánske.

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *