Oplatí sa vám kúpiť repasovanú súčiastku do vášho auta?

Ak vlastníte starší automobil, veľmi dobre si uvedomujete, že v priebehu niekoľkých rokov budete chodievať k svojmu mechanikovi častejšie, ako teraz. V súčasnosti vyrábané automobily nevydržia tak, ako autá, ktoré sa predávali pred niekoľkými rokmi. Ceny automobilov sú však niekoľkonásobne vyššie, čo sa možno niektorým z vás páčiť jednoznačne nebude. Nepôjdu hore len ceny automobilov, ale aj ceny náhradných súčiastok. Ako si však vymeniť pokazenú súčiastku, ale nevybieliť si pri tom účet? Vyskúšajte repasované súčiastky.

 

Možno ste už niekde zachytili informácie o tom, že sa predávajú dobré repasované turbodúchadlá. Síce sú repasované, ale na prvý pohľad ich vôbec nerozoznáte od klasických nových. Jediné, čo vám udrie do očí, je ich cena. Repasované diely sú výrazne lacnejšie ako tie nové. Stačí, keď si to porovnáte na e-shope, kde sa predávajú nové súčiastky s e-shopom, kde sa predávajú repasované súčiastky. Vidíte ten rozdiel?

 

Ak sa pýtate, či sa vám oplatí kupovať repasované súčiastky, tak vám odpovieme, že áno. Keď si napríklad objednáte repas brzdových strmeňov, zrealizované to budete mať oveľa rýchlejšie, ako keby si objednávate nové brzdové strmene z kamennej predajne. Brzdové strmene dokážu repasovať behom dvoch dní, čiže ak im donesiete staré strmene v utorok, vo štvrtok ich budete mať hotové.

 

Repasovanú súčiastku sa vám oplatí kupovať v týchto prípadoch:

 

  • ak potrebujete mať auto čo najskôr pojazdné,
  • ak chcete ušetriť.

 

Tak čo, rozhodli ste sa repasovať staré súčiastky na aute?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *