Paletová jednotka na mieru zefektívni vaše podnikanie

Čím ďalej, tým častejšie sa stretávame s požiadavkami na komplexné riešenia v oblasti efektívnej logistiky a skladovania. Preto sme do našej ponuky zaradili tzv. paletové jednotky, ktoré dokážu zabezpečiť dokonalý a bezpečný transport akéhokoľvek produktu.

Čo obsahuje paletová jednotka na mieru?

V jednotke nájdete paletu s vlastným vekom pre maximálnu ochranu celého nákladu a kontajner alebo prepravky podľa vlastného výberu. Kontajner a prepravky sú dodávané, podľa požiadaviek, s vekom alebo bez neho.

Takto pripravená jednotka je ideálna na transport veľmi ťažkých nákladov štandardných európskych rozmerov, ktoré sú maximálne kompatibilné s automatizovanými systémami, vďaka čomu je vhodná aj na medzinárodnú prepravu.

V prípade záujmu je možné vytvoriť paletovú jednotku na mieru presne podľa požiadaviek klienta.

Vlastnosti paletovej jednotky na mieru

Paletové jednotky zvládnu presťahovať aj ťažké náklady vďaka možnosti prevozu vertikálne naskladaných paletových kontajnerov. Tento skladací systém umožňuje ušetriť až 80% miesta počas spiatočnej cesty. Na druhej strane pevné paletové kontajnery disponujú veľkým objemom a vysokou statickou a sťahovacou nosnosťou. Riešenie sa teda nájde naozaj pre každého.

Najpredávanejšie sety obsahujú KLT prepravky a boxy typu VDA-KLT alebo radu Galia. Tieto prepravné boxy sa vyrábajú v piatich veľkostiach, ktoré je možné jednoducho skladať a sťahovať vo všetkých rozmeroch. Sú ideálne na uskladnenie malých súčiastok a dielov v priemyselnom a automobilovom odvetví.

Všetky plastové obaly sú 100% recyklovateľné, čo umožňuje ich opätovné použitie. Vďaka tomu je finančná návratnosť plastových obalov okolo jedného roka. Po ukončení ich životnosti sa plasty spracujú a následne sa použijú na výrobu nových materiálov.

Vďaka inovatívnemu povrchu je celá jednotka veľmi ľahko umývateľná, preto je jej údržba nenáročná. Hladké steny tiež zabraňujú usadzovaniu nečistôt, ktoré vznikajú vo výrobe alebo pri dlhodobom uskladnení v skladovacích priestoroch, vďaka čomu je možné vylúčiť kontamináciu prevážaného a skladovaného tovaru.

Všetky produkty je možné vybaviť vekom pre zvýšenie ochrany a bezpečnosti nákladu pri prevoze. Niektoré prepravky disponujú vlastným integrovaným vekom (uzamykatelné boxy), vďaka ktorému sú uzatvárateľné a uzamykateľné.

K plastovým prepravným materiálom ponúkame aj náhradné diely. V prípade potreby preto nie je nutné vymeniť celú prepravku. Úplne postačí nahradiť pokazený diel.

Spoľahlivý partner Schoeller Allibert

Ak máte záujem o plastové kontajnery, prepravky, palety alebo vozíky, neváhajte sa obrátiť na popredného českého výrobcu s dlhoročnou tradíciou Schoeller Allibert. Okrem štandardných riešení táto spoločnosť ponúka taktiež systémy na mieru s pridanou hodnotou inovatívneho centra, kde dochádza k systematickej práci nielen na súčasných, ale aj nových produktoch.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *