So správnym mikrofónom bude každá udalosť jedinečná

Hľadáte odborné a všestranné zariadenie, ktoré pri speve či príhovore zvýši vaše gestikulačné schopnosti? Poobzerajte sa po mikrofóne, ktorý splní vaše požiadavky.

Bezdrôtový mikrofón vás podporí na každej udalosti

Kombinácia ručného a headset mikrofónu vám umožní vystupovať bez toho, aby ste si museli robiť starosti so zamotaním káblov. Vysielací výkon uspokojí aj tých najnáročnejších. Bez problémov ozvučíte rozsiahle prednáškové sály aj konferenčné miestnosti.

Bezdrôtový mikrofón pripojíte ku koncovým zariadeniam (mixážnemu pultu, PA systému) pomocou jackového výstupu.

Mikrofón je praktický aj z hľadiska spotreby batérie, ktorá je vysoko ekonomická.

Môžete si zaobstarať aj sadu, ktorá obsahuje viacero mikrofónov a umožní tak spevákom či prednášajúcim vystupovanie bez akéhokoľvek obmedzovania.

Kondenzátorový mikrofón do štúdia

Kondenzátorový mikrofón je konštruovaný tak, aby spĺňal požiadavky digitálneho použitia. Môžete ho napojiť prostredníctvom USB kábla priamo k počítaču.

Mikrofón môžete využívať na rečnícke aj spevácke podujatia. Nahráva tiež vokály v najlepšej kvalite a vytvára perfektný východiskový materiál na ďalšie spracovanie.

Vďaka špeciálnemu nylonovému poťahu sa nemusíte obávať akustických vibrácií či rušivých zvukov, ktoré môže konštrukcia produkovať. Mikrofón je tiež vysoko praktický, môžete ho namontovať bez akejkoľvek námahy na bežné statívy.

Jeho kostra je vyrobená z kovu, čo zabezpečí nielen dlhú životnosť mikrofónu, ale aj vysokú kvalitu nahrávania.

Aj tu si môžete zaobstarať celú mikrofónovú sadu, ktorá obsahuje skladací, rýchlo a nekomplikovane rozložiteľný stojan. Pokiaľ sa potrebujete odizolovať od vonkajších šumov, požadovaný efekt dosiahnete so štúdiovými slúchadlami, ktoré sa vďaka mäkkým vankúšikom dokonale pritisnú k uchu.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *