Stohovacie prepravky sú určené pre automobilovú a priemyselnú výrobu

V súčasnej dobe je možné podnikať v takmer akejkoľvek oblasti, stačí mať nielen dobrý nápad, ale aj efektívne zmýšľanie. Ak pôsobíte v automobilovej či priemyselnej výrobe, zrejme sa zaujímate o prepravky, ktoré použijete na prevoz materiálu, hotových výrobkov a podobne. Zabudnite na ťažké kovové a drevené varianty, ktoré sa navyše na seba veľmi ťažko skladajú. Ideálnym riešením sú stohovacie prepravky. Ako už samotný názov napovedá, ľahko ich naskladáte na seba, a tým efektívne ušetríte veľa miesta, a tým pádom optimalizujete náklady na dopravu.

Zohnať dodávateľa, ktorý ponúka KLT prepravky za prijateľnú cenu, ale pritom je kvalita na veľmi dobrej úrovni, je pomerne ťažké. Lídrom na európskom trhu je firma Schoeller Allibert, ktorá má v ponuke rôzne stohovacie prepravky vyrobené z vysoko odolného plastu.

Stohovacie prepravky, ktoré vás nesklamú

Ak prepravujete a skladujete tovar, bez stohovacích prepraviek sa nezaobídete. Zrejme vás teraz trápi, že máte v sklade neporiadok, tovar sa nachádza všade, nie je v ničom poriadok a prehľad. So stohovacími prepravkami nastolíte poriadok aj v sklade. Oceníte ich schopnosť vertikálneho skladania. Keďže poskladáte jeden box na druhý, je možné ušetriť veľa miesta, ktoré potom využijete na iné účely.

Plastové prepravky v mnohých veľkostiach

Veľkou výhodou je, že Schoeller Allibert ponúka plastové prepravky v piatich veľkostiach, ktoré je možné na seba bez obmedzenia skladať. Veľmi obľúbené sú prepravky v klasických rozmeroch, ale na obľúbenosti nestráca ani špeciálny typ zvaný Euroclick. Práve tento typ prepravky je schopný regulovať vnútorný objem skrze clickboostery.

Pozrite sa teda do pestrého produktového portfólia firmy Schoeller Allibert a vyberte pre svoju firmu ideálne plastové obaly ako sú euro prepravky, boxy a  paletové kontajnery.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *