uGo Climber je RC model s pohonom na 4 kolesá pre najťažší terén

Ugo Climber je RC model auta s pohonom na štyri kolesá, vybavený dvoma nezávislými motormi, ktoré poháňajú zvlášť prednú a zadnú nápravu. Motory umožňujú vyvinúť maximálnu rýchlosť 15 km/h a vďaka pohonu na všetky štyri kolesá, ako aj nezávislému odpruženiu náprav model Climber s ľahkosťou prekoná každú prekážku.

Terénne pneumatiky

Pneumatiky kolies vyrobené z mäkkej a kvalitnej gumy sú navrhnuté tak, aby ich terénny dezén poskytoval maximálnu priľnavosť v extrémnom teréne a umožnil pokonať aj ten najťažší terén.

Odpružený podvozok s pohonom na 4 kolesá

Model Climber je vybavený štyrmi nezávislým tlmičmi nárazov s veľkým rozstupom, ktoré v kombinácií s vysokou svetlou výškou podvozku a pohonom všetkých kolies umožňujú prekonávanie aj vyšších prekážok.

Bezdrôtový ovládač

Bezdrôtový ovládač 2,4 GHz s dosahom až 50 metrov poskytuje citlivé a plynulé riadenie vozidla, čo umožňuje maximálne vychutnanie zábavy.

Odolný proti poškodeniu

Tento RC model je určený pre vonkajšie aj vnútorné použitie, obľubuje nielen ťažký terén, ale aj piesočnaté a trávnaté povrchy. Vozidlo bolo navrhnuté tak, aby prežilo jazdu aj v ťažších podmienkach. Nárazníky sú vyrobené z pružného a odolného plastu, ktoré dostatočne chránia auto a podvozok pred mechanickým poškodením.

Nabíjateľná batéria

Model Climber obsahuje nabíjateľnú batériu 4,8V 600mAh, ktorá umožňuje približne 15 minút zábavy na jednom nabití.

Model je pripravený na použitie hneď po vybalení (vyžaduje len dokúpiť 2 × AA batérie do ovládača).

Špecifikácia

Mierka: 1:18

Typ motora: Elektrický striedavý

Maximálna rýchlosť: 15 km/h

Rozmery (D × Š × V): 25 × 15 × 13 cm

Komunikácia: Bezdrôtová

Dosah: 50 m

Napájanie (auto): Nabíjateľná batéria 4,8V 600mAh Ni-Cd (je súčasťou balenia)

Doba nabíjania batérie: 3 hodiny

Napájanie (ovládač): 2 × AA batérie (nie sú súčasťou balenia)

Pohon kolies: 4WD na všetky kolesá

Tlmiče: Pružinové

Obsah balenia: RC model, diaľkový ovládač, nabíjateľná batéria pre RC model, nabíjačka

Dostupnosť a cena 

RC model uGo Climber je dostupný prostredníctvom siete internetových obchodov a vybraných predajcov. Doporučená koncová cena je 29 EUR vrátane DPH.

 

Viac na: http://ugo-europe.com/product/rc-car-ugo-climber-1-18-15km-h

 

Značka uGo  ponúka produkty, ktoré sú navrhnuté a vyrobené na mieru každodenným aktivitám moderného života. Od jednoduchých riešení napomáhajúcich komunikácii, cez periférie počítačov na kancelárske použitie a produkty pre aktívny životní štýl aj zábavu až po mobilné technológie. Produkty značky uGo sú rozdelené do jednotlivých kategórií podľa segmentu použitia.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *