Uzamykateľné boxy využiteľné v každom priemysle

Keď sa povie logistika, pravdepodobne každý si predstaví obrovské výrobné haly, sklady a veľké kamióny, ale málokto vie, že tovar sa dá bezpečne prepravovať aj inak. Všetky produkty vyžadujúce prepravu ku konečnému spotrebiteľovi by mali byť maximálne chránené, aby nedošlo k ich poškodeniu, kontaminácií, zmene arómy, znečisteniu či odcudzeniu. Preto dnes mnoho logistických firiem preferuje plastové uzamykateľné boxy.

Ideálne riešenie pre každý priemysel

Efektívne riešenie všetkých nežiadúcich komplikácií spojených s prepravou výrobkov ponúkajú práve prepravné uzamykateľné boxy. Plastové boxy disponujú integrovaným uzatváracím systémom, prípadne je možné debny doplniť o odnímateľné veko. Prepravky sú vyrobené z kvalitných, recyklovateľných materiálov. Ich výhodou je vysoká pevnosť a odolnosť, vďaka čomu nájdu svoje využitie naozaj v každom priemyselnom odvetví. Niektoré plastové boxy sú vybavené špeciálnym uzamykacím systémom, tzv. plombou, ktorú nie je možné otvoriť, a tým efektívne chránia tovar pred odcudzením.

 

Naše tipy:

Pri skladovaní či transporte tovaru poskytuje zvýšenú bezpečnosť, napríklad, uzamykateľný box Integra alebo Kaiman od spoločnosti Schoeller Allibert- jednotky na trhu vo výrobe plastových obalov.

Tento typ obalov je veľmi ľahký, no zároveň disponuje vysokou statickou nosnosťou. Vďaka tomu šetrí nielen potrebné náklady, ale aj priestor v sklade či v dopravnom prostriedku počas prepravy. Pri výrobe týchto boxov mysleli výrobcovia aj na systém jednoduchej identifikácie. Preto boli boxy obohatené o miesta vyhradené na branding, etikety a EAN kódy. Medzi veľké plusy patrí aj minimalizácia množstva záhybov a zarážok, čo v konečnom dôsledku znižuje usadzovanie prachu a nečistôt.

Uzamykateľné boxy sú maximálne kompatibilné s ďalšími produktmi od spoločnosti Schoeller Allibert. Napríklad, prepravný vozík je ideálny pomocník pri práci a presune prepraviek. Plastové vozíky preto patria medzi základné pomôcky pri skladovaní a preprave tovaru.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *