Uzdravte sa raz a navždy pomocou telefonických rozhovorov. Komplexná terapia na diaľku skutočne funguje!

Trápia Vás stále rovnaké zdravotné ťažkosti a postupy Vašich lekárov nefungujú? Väčšina ľudí dnes rieši skôr dôsledky, ale nehľadá príčinu svojich zdravotných problémov. Zistite pomocou komplexnej terapie, čo sa Vám Vaše telo snaží povedať a uzdravte sa raz a navždy.

V dnešnej dobe je zvykom uhasiť zdravotné problémy liekmi, ktoré v žiadnom prípade neliečia príčinu. Aj dnes by sme si ale mali nájsť chvíľku na to, aby sme zistili, čo sa nám naše telo snaží vysvetliť a vyriešiť si svoje problémy raz a navždy. Aj Váš život môže byť krajší a bezstarostnejší. Vyskúšajte komplexnú terapiu a dajte svojmu telu šancu k úplnému uzdraveniu.

V čom spočíva komplexná terapia?

Už pred naším narodením si telo začína ukladať rôzne informácie. Ak sme prežili akákoľvek traumy alebo sme boli nútení potláčať emócie atď., môžu vyplávať na povrch zdravotné problémy, ktoré sa nás snažia upozorniť na to, že je potrebné sa k týmto problémom vrátiť.

Pomocou komplexnej terapie je možné nájsť príčiny Vašich zdravotných problémov. Akonáhle sú tieto príčiny identifikované, vo Vašom tele sa automaticky naštartujú opravné procesy a postupne sa začnete uzdravovať. Veľkou výhodou terapie je fakt, že nie je nutný osobný kontakt s terapeutom a môžete ju absolvovať odkiaľkoľvek. Prirodzená liečba formou terapie na diaľku Vám pomôže vyriešiť všetky Vaše zdravotné problémy.

Terapeut a odborný poradca pán Radovan Babic sa terapii na diaľku venuje už niekoľko rokov a pomohol už touto cestou mnohých klientom k úplnému uzdraveniu. Všetka komunikácia prebieha prostredníctvom rozhovorov po telefóne.

Ultimátna terapia

Pán Radovan Babic sa venuje tiež ultimátnej terapii, ktorej cieľom je zbaviť sa všetkých problémov, s ktorými sa v bežnom živote stretávate, ale tiež aby ste si so svojimi dennými problémami vedeli poradiť sami a nepotrebovali už ďalšiu pomoc terapeuta.

Experimentálna terapia

V dávnych dobách mali ľudia schopnosti, ktoré si dnes už nepamätáme. Pomocou experimentálnej terapie môžete tieto Vaše vyššie schopnosti odomknúť. Môžete potom napríklad veľmi rýchlo čítať, môžu Vám dorásť zuby atď.

Viac informácií o možnostiach terapie nájdete na www.bioliecba.eu.

 

 

Obrázek zdroj: „©Bioliečba.eu, 2018 – až po súčasnosť“

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *