Vizualizácia pred a po zákroku Vectra 3D – vedzte, čo vás čaká!

Chystáte sa na plastickú operáciu pŕs, tváre alebo akejkoľvek inej časti tela? Neviete, čo vás čaká a bojíte sa, aby výsledok naplnil vaše očakávania? Už sa ďalej nebojte, pomocou vizualizácie Vectra 3D budete presne vedieť, ako budete po zákroku vyzerať!

Hoci plastické operácie sú už v dnešnej dobe relatívne bežnou praxou aj u nás na Slovensku, mnoho ľudí stále zostáva na pochybách. Keď predsa príroda navrhla naše telá tak, aby vyzerali tak, ako vyzerajú, prečo by sme mali do tejto biologickej konštrukcie zasahovať a niečo meniť? Vedzte, že aj takéto otázky si stále veľa ľudí kladie. Je to na každom z nás, aby zvážil, či na plastickú operáciu chce ísť alebo chce navždy byť so sebou nespokojný. Život máme totiž len jeden a nie neobmedzene dlhý, mali by sme si ho preto čo najviac užívať, nie ho celý prežiť v nespokojnosti s veľkosťou pŕs, nosa alebo tukovými lôžkami, ktorých sa prirodzenou cestou nevieme zbaviť. Tu príde vhod plastická chirurgia, ktorá je v dnešnej dobe dostupná skutočne pre každého, je bezpečnejšia ako kedykoľvek predtým a zákroky sú zväčša jednoduché a rekonvalescencia zvyčajne nie je nijako zdĺhavá alebo zložitá. Jednou vecou si je ale stále mnoho ľudí neistých, a to skutočnosťou, či budú spokojní s finálnym výsledkom. Nuž, VECTRA® 3D vás v tom rozhodne uistí!

Jediná na Slovensku!

3D vizualizácia Vectra 3D je perfektným pomocníkom pre lekárov ako detailne ukázať pacientovi, ako bude jeho vylepšená časť tela po zákroku vyzerať. Nemusíte sa tak spoliehať na odhady a presviedčania lekárov, že to bude dobré a v obavách sa po zákroku prvýkrát pozrieť do zrkadla, či zákrok dopadol tak, ako ste si predstavovali. Vectra 3D jednoducho nasníma a kompletne zmeria skenovanú oblasť, na ktorej sa bude vykonávať zákrok a následne nasimuluje vzhľad danej telesnej partie po zákroku. Jednoduché, ale mimoriadne účinné! Aktuálne nájdete na Slovensku len jedno zariadenia Vectra 3D, a to v eveclinic Bratislava.

Výhody? Je ich skutočne veľa…

Vectra 3D dokáže vizualizovať mnohé zákroky na prsiach, tvári a veľa iných telesných častiach, je teda použiteľná pre všetky bežné plastiky. Pomocou detailných meraní vykresľuje Vectra 3D partie aj s drobnými detailmi pokožky, automaticky pridáva a odoberá objem do danej oblasti, umožňuje pacientovi vybrať si a následne nasimulovať veľa rôznych implantátov a pacient môže vidieť, ako presne bude daná časť tela po zákroku vyzerať. Jedná sa o skutočne pokrokovú a presnú technológiu, na ktorú sa dá plnohodnotne spoľahnúť. Ak sa teda chystáte na nejaký zákrok, neváhajte ani minútu a nechajte si ho vykresliť pomocou vizualizácie Vectra 3D. Môžete si tak byť istí, že na vás nebude po zákroku čakať žiadne nemilé prekvapenie!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *