Ach jaj, zas má narodeniny… Čo jej mám kúpiť?

Dobrá otázka, ťažká odpoveď. Alebo? Výber darčekov nemusí byť vždy jednoduchý, pozrime sa však na niekoľko tipov, ktoré môžete využiť v každom prípade!

Narodeniny, meniny, Vianoce, výročia, Deň žien, Deň matiek… Nie je tých sviatkov akosi veľa? Z hľadiska oslavujúcich sa zo sviatkov nepochybne tešíme, ak nie inokedy, tak aspoň v tieto dni sa cítime špeciálne výnimoční, dostávame neobvyklú pozornosť od všetkých naokolo, najčastejšie aj v podobe darčekov. Tie máme určite všetci radi. Karty sa však obrátia, keď si status oslavujúceho užíva niekto iný a my sme v pozícii gratulujúceho. Vtedy dôjde na lámanie chleba a skúšku, či dokážeme danú osobu potešiť svojou pozornosťou a najmä darčekom. Pozrime sa na takú bežnú situáciu v živote. Nájdete si frajerku, od začiatku jej možno kupujete nejaké malé darčeky. Prídu jej prvé narodeniny, od kedy ste spolu, vy vymyslíte super originálny darček. Rovnako aj na meniny, o niečo menej originálny aj na Vianoce a ešte menej originality má v sebe darček na výročie. S každým ďalším darčekom sa kruh možných originálnych darčekov zužuje, až sa ocitnete v situácii, keď vás už žiadny originálny darček nenapadá. Čo teraz?

Ide sa do FaxCopy!
Áno, práve FaxCopy je spoločnosťou, v ktorej ponuke nájdete skutočne zaujímavé darčekové predmety. Ich výhodou je, že ich môžete darovať prakticky hocikomu – frajerke, mame, otcovi, svokre, starej mame, kamarátovi aj kolegovi z práce. Čo sú to za predmety? Napríklad hrnčeky s fotkou. Takto darujete niečo, čo je praktické, ale zároveň originálne, nič predsa nie je originálnejšie ako nejaká vaša fotka. S fotkami sa môžete hrať aj ďalej a ako darček zvoliť fotoobraz. Ak chcete fotoobraz posunúť na vyššiu úroveň, zaujímavým riešením môže byť aj foto na plátno. Tričko s potlačou je tiež nepochybne originálnym darčekom, ak nemáte žiadny originálny nápad na potlač, zvoliť môžete aj tričká s nápismi. Ak ste v opačnej situácií a fotiek máte až príliš veľa a neviete si vybrať najlepšiu, žiadny strach, je tu pre vás fotokniha. Nech si vyberiete čokoľvek, originálny darček je zaručený!