ADATA uvádza pamäte XPG Dazzle LED DDR4

Case modderom a hráčom pomôžu postaviť počítače, ktoré skutočne zažiaria

ADATA® Technology, popredný výrobca vysoko výkonných modulov DRAM a produktov na báze NAND flash, predstavila XPG Dazzle, jej prvú líniu pamäťových modulov LED DDR4 SDRAM. Ide o pamäťové moduly, ktoré s osvetlením LED pásikom a špecifikáciou DDR4, v sebe spájajú vzrušujúci vzhľad s vysokým výkonom a energetickou efektivitou. Vďaka patentovanej LED technológii od AVEXIR sú moduly XPG Dazzle určené pre rastúci trh PC modderov, počítačových nadšencov a hráčov, ktorý majú radi jedinečný, farebný a živý vzhľad svojich počítačov.

Žiariaci LED pásik ihneď púta pozornosť

Pamäťové moduly XPG Dazzle LED DDR4 dopĺňajú agresívny, no zároveň elegantný imidž produktov XPG, pre ktorý sú charakteristické ostré línie a štýlové farebné kombinácie, o jedinečný skvost v podobe žiariaceho LED pásiku, ktorý je zabudovaný do chladiča. So špeciálnym dizajnom a zvodným červeným LED svetlom zvýrazňujú XPG Dazzle vzhľad komponentov a revitalizujú výkon počítačov pre pretaktovanie, hranie hier, alebo ukážkový modding PC. Pamäťové moduly XPG Dazzle sú k dispozícii v rôznych baleniach (2×8GB, 4×8GB, 2×16GB alebo 4×16GB), čo umožňuje používateľom pri zostavovaní high-end zostáv väčšiu flexibilitu.

Perfektná kombinácia výkonu a stability

Pamäte DDR4 predstihujú staršie DDR3 vo výkone a spotrebe energie. Pracovné napätie sa znížilo z 1.5V na 1.2V, čo predstavuje 20% úsporu vďaka ktorej môžu byť systémy chladnejšie a stabilnejšie aj pri úlohách zameraných na extrémny výkon ako sú napr. hry alebo pretaktovanie. Okrem toho implementácie Intel XMP 2.0 umožňujú pretaktovanie a ladenie priamo z OS bez nutnosti zmien v systéme BIOS, čo uľahčuje používanie a zvyšuje stabilitu systému. Pre pokročilých používateľov zostáva hlavnou prioritou chladenie a preto využívajú XPG Dazzle jedinečnú technológiu Thermal Conductive s lepším odvodom tepla pre stabilnú prevádzku. Moduly sú postavené na 10-vrstvovej PCB pre zlepšenie kvality prenosu signálu a celkovej spoľahlivosti systému.

ADATA XPG Dazzle DDR4 LED Memory_2

Záruka najvyššej kvality a spoľahlivosti

Pamäťové moduly XPG Dazzle LED DDR4 sú zostavené z vysoko kvalitných čipov vyberaných procesom prísneho filtrovania. Používajú PCB najlepšej kvality a prechádzajú prísnymi testami spoľahlivosti a kompatibility, ktoré ďaleko prekračujú bežné štandardy, aby sa zabezpečila špičková životnosť a trvácnosť. Rovnako ako u všetkých pamäťových modulov poskytuje ADATA aj pre XPG Dazzle zákazníkom doživotnú záruku.

O ADATA XPG

Xtreme Performance Gear (XPG) je značkou spoločnosti ADATA Technology pre počítačové periférie s naozaj vysokým výkonom. Produkty ADATA XPG sú charakteristické spoľahlivým zdolávaním náročných testov metodiky ADATA A+ Testing, čo je garanciou najvyšších štandardov pre zaistenie ultra vysokého výkonu a vysokej stability pri veľkej záťaži. XPG je pre hráčov, technologických nadšencov a overclockerov cestou, ako si užiť výkon na plné obrátky. Produkty XPG série vynikajú aj svojím štýlovým dizajnom, za ktorý už získali mnoho prestížnych ocenení po celom svete ako napr. Japonskú cenu Good Design alebo Taiwan Excellence Gold Award. Výrobky ADATA XPG sú uznávané aj u overklokerov a renomovaných profesionálnych hráčov, ktorí ich využívajú ako ultimátne zbrane na dosiahnutie svojich víťazstiev. Pre viac informácií prosím navštívte stránky: www.adata.com/en/xpg/.