Ako efektívne uskladniť tovar? Prenájom plastových paliet nebol nikdy jednoduchší!

Uvažujete o tom, ako efektívne pracovať s veľkým množstvom tovaru a ako ho uskladniť? Preprava a logistika by mali byť súčasťou vášho podnikateľského plánu. Ak nechcete zbytočne míňať kapitál a investovať veľké peniaze práve do týchto dvoch oblastí, môžete využiť možnosť prenájmu plastových paliet a kontajnerov.

Plastové palety vám umožnia skvelé rozloženie, nakoľko ich viete uložiť rovnomerne vedľa seba. Tovar, ktorý budete mať v prepravkách môžete ukladať na palety v štósoch a ich presun tak môžete zjednodušiť a zrýchliť, čo nesmierne ušetrí váš čas. Prenájom paliet ponúka vo svojich službách aj spoločnosť Schoeller Allibert, ktorá je okrem iného výrobcom prepravných plastových obalov (RTP). Čím sú výnimoční a prečo využiť práve ich služby?

Ekologická cesta – cesta udržateľnosti

Aj napriek tomu, že ide o firmu, ktorá vyrába plastové prepravky, ich výroba je ekologická. Ako je to možné? Jednoducho ich výrobky sú opakovane použiteľné. Ich recykláciou tak prispievajú k nehromadeniu sa plastov, nie sú jednorazové a ani ich nevyhodíte po pár použitiach. Navyše ich využitie je skutočne efektívne. Inovatívne riešenia prichádzajú spolu s lepšími zajtrajškami. Cesta udržateľnosti je ich prioritou a recyklovanie plastov je len ukážkou toho, že aj vaša firma môže prosperovať aj vďaka pomoci životnému prostrediu a efektívnemu využívaniu plastových obalov.

Rýchla a spoľahlivá preprava

Ak premýšľate nad možnosťami prepravy tovaru vo veľkom množstve, skvelým riešením pre vás môže byť prenájom kontajnerov z plastu. Môžete do nich naskladniť prakticky čokoľvek a manipulácia s nimi je veľmi jednoduchá, rovnako aj ich uskladnenie. V ponuke spoločnosti Schoeller Allibert nájdete produkty v rámci „RENTAL“ – ich prenájmu, za výhodné ceny a nájdete tam plastové palety aj plastové kontajnery.

Výhody prenájmu plastových prepraviek

Plastové prepravky sú skvelým riešením pre uskladnenie akéhokoľvek tovaru, dokonca aj potravín. Vybrať si môžete napríklad z týchto typov obalov: pevné, stohovacie alebo zasúvacie. Je len na vás, ako ich najlepšie využijete. Sú ľahké a zároveň majú nadštandardnú nosnosť. Sú recyklovateľné, odolné a majú dlhú životnosť. Vyskúšajte efektívnosť tohto produktu aj vy a skladujte vo veľkom a efektívne

S novými inováciami prichádza aj nový web

Reklama na internete je veľmi dôležitá, nehovoriac o podstatnosti webstránky firmy. Spoločnosť Schoeller Allibert má pre vás ponuku svojich produktov na novom redesignovanom webe, ktorý je prehľadný a dozviete sa tam všetko potrebné. Neváhajte tento web navštíviť a prečítať si o skvelých riešeniach, ktoré prinášajú RENTAL produkty a ich každodenné využitie v doprave a logistike.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *