Chcete aj vy nože CS:GO v reálnom živote? Teraz ich môžete mať!

Je to tak, mimoriadne populárne nože z hry Counter Strike Global Offensive môžu robiť radosť aj vám! Nenechajte sa nimi ale zmiasť, nejedná sa o žiadne lacné repliky, ale plne funkčné nože!

Hra CS:GO sa stala za krátky čas veľmi rozšírenou a obľúbilo si ju veľmi veľa hráčov, ktorí ju stále aktívne hrávajú. Na popularite jej teda vôbec neubúda, práve naopak. Po celom svete sa môžete navyše zúčastňovať mnohých oficiálnych súťaží. CS:GO je jednoducho legenda a rovnako legendárne sú aj prvky, ktoré sa v nej nachádzajú. Totiž, všetky zbrane, s ktorými v nej prídete do styku, sa využívajú aj v reálnom svete. Okrem netradičných a tradičných strelných zbraní hrajú v CS:GO dôležité úlohy aj nestrelné zbrane, najmä nože. Práve nim sa dnes budeme venovať, ak totiž hru CS:GO máte naozaj radi, nože z nej si v reálnej veľkosti môžete kúpiť aj v reálnom svete. Oficiálne kópie nielenže vyzerajú navlas rovnako, ako tie v hre, navyše sú aj plne použiteľné. Ktoré konkrétne nože CS:GO si môžete kúpiť?

M9 Bayonet

Bayonet je veľmi známy nôž, ktorý každý fanúšik zbraní veľmi dobre pozná. Typický je najmä svojím tvarom. Veľmi populárny bol počas druhej svetovej vojny, svoje kvality ale ukazuje aj v modernej vojnovej stratégii. Je neoddeliteľným spoločníkom každého dobrodruha a bojovníka. V úprave podľa hry CS:GO navyše vyzerá naozaj skvelo. Nôž M9 Bayonet prišiel do hry CS:GO v aktualizácii Arms Deal.

Huntsman

Tento moderný taktický nôž sa nestratí v náročnom boji, ale ani pri každodenných pracovných povinnostiach. O jeho všestrannú využiteľnosť sa stará najmä špeciálne tvarovaná čepeľ, perfektné držanie v ruke zas zaručuje ergonomická rukoväť. Oficiálne repliky z hry sú dostupné vo dvoch farebných kombináciách.

Butterfly

Nôž Butterfly už odjakživa patrí k veľkým snom všetkých chlapcov. Kto by sa len nedal zlákať na tento atraktívne tvarovaný nôž, ktorý sa navyše veľmi štýlovo otvára? Názov Butterfly mu „prischol“ najmä kvôli dvom otočným rukovätiam, vďaka ktorým sa dá zo zloženého stavu veľmi rýchlo rozložiť aj jednou rukou. Okrem výhod v boji má táto konštrukcia ešte jednu zásadnú výhodu – vďaka nej sa s týmto nožnom dajú robiť rôzne triky. Treba si však pri práci s ním dávať pozor, Butterfly je dokonca v niektorých krajinách zakázaný. No ale kto by mu len odolal, najmä v tých zaujímavých farebných kombináciách z hry CS:GO?

Karambit

Asi sa na nás nenahneváte, keď karambit označíme za najlegendárnejší nôž CS:GO. Pritom nie je legendárny len v hre, ale rovnako aj v reálnom živote. Možno ste nevedeli, že vymyslený bol už v 11. storočí v juhovýchodnej Ázii. Spočiatku slúžil ako multifunkčný pracovný nástroj, neskôr ľudia prišli na jeho výhody v boji a začal sa tak používať aj pri rôznych súbojoch. A jeho výhody sú cenené dodnes, aj v modernom boji. Rozoznateľný je svojou charakteristicky tvarovanou čepeľou v tvare tigrieho zubu, ktorá umožňuje zasiahnuť aj inak nedostupné miesta na tele protivníka. Oko na jeho konci sa zas stará o to, aby vám ho počas boja nikto z ruky nevyrazil alebo neotočil nevhodným smerom. Keď k tomu prirátame farebné kombinácie z hry CS:GO, legenda je na svete!

Aj pre deti!

Všetky nože CS:GO sú oficiálnymi replikami z hry, vyrábané sú z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele 440, vďaka ktorej ich môžete smelo naplno využívať. Nože CS:GO navyše nie sú určené len pre dospelých. Vďaka unikátnej možnosti stupenia hrán a čepele sú navyše vhodné aj pre najmenších fanúšikov. Oficiálne nože CS:GO zoženiete v e-shope karambit.sk. Či už ste verným fanúšikom hry CS:GO alebo nezastaviteľným dobrodruhom, ktorý hľadá poriadny nôž, v tejto ponuke zaručene nájdete svojho favorita. Tak už ste si vybrali toho svojho?