KLT prepravky a boxy – kvalita, ktorá nesklame!

Máte firmu, v ktorej sa často prepravuje a skladuje tovar? Alebo len hľadáte kvalitné KLT prepravky na vlastné použitie? Ak hľadáte kvalitné stohovacie prepravky a KLT boxy, máme pre vás výhodný tip!

Preprava a skladovanie tovarov je na pomerne náročná činnosť, ktorá si vyžaduje kvalitné nástroje a dobre vypracované postupy. Pod nástrojmi, ktoré sa pri preprave a skladovaní používajú, myslíme najmä prepravky. Tie na prvý pohľad vyzerajú ako jednoduché a ľahko nahraditeľné kusy plastu, ktoré nezohrávajú až takú dôležitú úlohu. Opak je však pravdou. Či už hovoríme o veľký firmách, podnikateľoch, ale aj bežných ľuďoch, bez prepraviek by sme sa v našich životoch nezaobišli. Len si spomeňte na posledný raz, čo ste chceli niečo prepraviť, ale keďže ste nemali poriadnu prepravku, využívali ste všetko, čo vám prišlo pod ruku – rôzne staré škatule, skladacie prepravky na nákupy a podobne. Jednoducho, prepravky, ktoré nie sú certifikované a stavané na prepravu väčšieho množstva tovarov a majú veľmi krátku živnosť. Pri pravidelnom využívaní sa tak ľahko zlomia, ohnú a nedajú sa ďalej využívať. Práve preto sú dôležité certifikované KLT prepravky.

Vyberajte praktické stohovacie prepravky

Pri výbere KLT boxu je základom vyberať podľa kvality, nie ceny. Kvalitné KLT boxy vydržia slúžiť pri plnom využívaní aj niekoľko rokov, kým tie lacné modely môžete vyhodiť už po pár mesiacoch. Stohovacie prepravky sú veľmi dobrým riešením, keďže sa dajú skladať na seba a nezaberajú tak toľko miesta. KLT boxy sa vyrábajú v 5 rôznych rozmeroch, určite tak nájdete veľkosť, akú potrebujete na vaše využitie, navyše, stohovať sa dajú vo všetkých rozmeroch. Veľmi obľúbené sú aj tradičné plastové prepravky, či už s vekom, alebo bez neho. Poslúžia nielen na skladovanie tovaru, ale aj jeho prenášanie. Výber KLT boxu tak vie byť skutočne jednoduchý a pokiaľ vyberáte kvalitu, veľmi často ho absolvovať musieť nebudete. Kvalitné KLT boxy nájdete napríklad v ponuke spoločnosti Schoeller Allibert. Tak si vyberte ten váš aj vy!