Monitorovanie vozidiel pomocou GPS systémového riešenia

V súčasnej dobe sa spoločnosti disponujúce vozovým parkom informujú čoraz častejšie o možnostiach sledovania firemných automobilov. Monitorovanie vozidiel prostredníctvom GPS zariadenia prináša veľa výhod, pričom sa nejedná len o sledovanie polohy. Získate pod kontrolu oveľa viac, než si dokážete predstaviť. V nasledujúcich riadkoch vám prezradíme, čo vnesie do vašej dopravnej spoločnosti moderná technológia menom GPS.

Uľahčíte administratívnym pracovníkom vedenie knihy jázd, pretože prepracovaný systém generuje automaticky elektronickú knihu jázd. Súčasne získate pod kontrolu spotrebu paliva, s čím ide ruka v ruke úspora nákladov. Chránite sa pred nepoctivými zamestnancami, ktorí by z automobilu palivo priebežne kradli. A v neposlednom rade monitoring vozidla nachádza široké uplatnenie – v autodopravách, v poľnohospodárskych podnikov a u súkromných automobilov.

Optimalizujete vozový park a náklady

GPS pre vozové parky ponúka jednoduchú a prehľadnú kontrolu rýchlosti a jej prekračovanie. A bez problémov zistíte, či niekto automobilom manipuloval mimo pracovnú dobu. Dokonca vás systém automaticky upozorní, ak sa bude blížiť servis či technická kontrola.

V tomto segmente sa veľkej popularite teší riešenie Ecofleet, ktoré vyššie zmienené výhody dokonale spĺňa. Vybrať si môžete z troch variantov, pričom jednoduchý program pre správu vozového parku vystupuje pod názvom Ecofleet Air. Slúži na sledovanie automobilov a generáciu knihy jázd. Profesionálnejším prevedením je Ecofleet Pro, ktoré sa skladá z jednotlivých modulov vyhovujúci vašim požiadavkám a potrebám. A treťou možnosťou je Ecofleet Mobile, čo je špeciálny nástroj pre komunikáciu medzi kanceláriou a mobilmi zamestnancov.

Náklady už vám nebudú unikať medzi prstami, pretože vozový park si s moderným systémom postrážite.