Nechajte si založiť s.r.o. profesionálmi a začnite podnikať

Mnoho z nás by chcelo mať svoju malú firmu. Ak o podnikaní tiež snívate, ale odrádza vás fakt, koľko by ste museli vypísať formulárov, navštíviť úradov, že by ste si všetko museli zistiť … Môžete osloviť špeciálnu firmu, ktorá sa zakladaním s.r.o. i úpravami s.r.o. zaoberá dnes a denne už po niekoľko rokov.

Ako založenia s.r.o. prebieha?

Možno tomu sprvu nebudete veriť, ale pre vás, ako pre zákazníka, ktorý má svoj dopyt, to bude úplne jednoduché. Za pár dní sa môžete radovať zo svojej vlastnej spoločnosti s ručením obmedzeným. K založeniu s.r.o. budete musieť urobiť len pár úkonov, bez ktorých to vážne nejde. Najskôr vyplníte a zašlete spoločnosti Najlacnejšie zakladanie s.r.o. formulár, ktorý nájdete na ich webových stránkach. Jej pracovníci vám počas 24 hodín pošlú vyhotovené dokumenty späť na váš e-mail spoločne s faktúrou k zaplateniu.

Dokumenty podpíšete a necháte overiť podpisy, potom je spoločnosti pošlete späť poštou alebo nascanované e-mailom. Pokiaľ máte vybavený elektronický podpis, ktorý spĺňa všetky potrebné náležitosti a podmienky pre platné používanie, môžete použiť aj ten.

Nakoniec spoločnosť Najlacnejšie zakladanie s.r.o. urobí podanie na príslušné úrady. Asi do 10 pracovných dní bude vaša s.r.o. založená. Zašle vám elektronický výpis s.r.o. a zaregistruje ju na daňovom úrade.

Spýtajte sa na všetko, čo vám nie je jasné

Bezplatne sa môžete na čokoľvek dopítať, a to buď prostredníctvom odoslania dotazu priamo na webových stránkach najlacnejsiezakladaniesro.sk, telefonicky či e-mailom.

Cena za založenie s.r.o. je 199 euro, je konečná a sú v nej zohľadnené všetky poplatky. Vaša s.r.o. bude založená, všetko bude zariadené, spoločnosť zaregistrovaná na príslušnom úrade. Sami sa presvedčíte o tom, ako jednoducho a rýchlo sa dá vlastná spoločnosť založiť.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *