Počas Vianoc sa hráči môžu tešiť na záplavu akcií

Vianoce sú časom pokoja a oddychu. Vonku sneží, je zima a mrzne. Vtedy človek najlepšie ocení pomyselné teplo domova, kedy po dlhšej snehovej prechádzke vstúpi do útulného domu. Vianoce sú aj časom, kedy sa môžete tešiť na množstvo štedrých akcií a ponúk.

Na to sme si už všetci zvykli. Počas rôznych sviatočných období  nejeden z nás očakáva tematické štedré a veľkolepé bonusy. Ak pravidelné sledujete kasínové akcie určite viete o čom je reč. Eventy zvyčajne prebiehajú niekoľko týždňov až mesiac a rozdáva sa množstvo odmien, ktoré len tak niekde nenájdete. V našom článku nájdete prehľad všetkých najlepších Vianočných akcií ponúkajúce slovenské online kasína.

Adventný kalendár

Formát, ktorý sa v nedávnej dobe veľmi často objavuje a implementuje ho každé lepšie kasíno. Nielen počas Vianoc ale aj cez Veľkú Noc alebo Halloween. Principiálne to funguje tak, že sa prihlásite do vášho herného konta a následne vám príde darček. V takomto darčeku môžete obdržať voľné zatočenia, vstupenku do turnaja, alebo bonusové odmeny pre spríjemnenie vašej hry. Tieto odmeny dostávate každý deň počas trvania akcie. Jedine, čo musíte urobiť, je vyzdvihnúťsi ich, resp. otvoriť. Ak sa vám to podarí každý deň, celkové hodnoty majú signifikantnú hodnotu. Ak túžite byť aj vy obdarovaný podobnými darčekmi a nie ste registrovaný, využite niektorý z registračných bonusov na našom odkaze.

Voľné zatočenia

Jedná sa o jeden z najuniverzálnejších bonusov, na aké počas vášho hrania narazíte. Nemôžete nimi nič pokaziť, iba získať. Počas sviatočných období bývajú často súčasťou kalendára, alebo nejakej úlohy, za ktorú freespiny získavate. Ak je tu tá možnosť a vám sa podarí splniť úlohu aj viackrát, odmenou vám bude aj niekoľko desiatok týchto pretočení značnej hodnoty. Niektoré kasína ich podmieňujú využitím v konkrétnej hre, pre iných sú naopak univerzálne. Ak si vaše zbieranie (grinding) zatočení zadarmo správne načasujete s vaším herným výkonom, dokážete si tak značne zlepšiť vaše vyhliadky na štedrú výhru

Cashbonus

Ide o celkom raritný bonus v dnešnej dobe. Ak sa s ním niekedy stretnete, určite ho využite. Ak splníte úlohu kasína, alebo podmienky akcie, máte možnosť túto odmenu získať. Úlohy ani nebývajú ťažké. Stačí si zahrať vybranú hru pripadne vašu obľúbenú a dúfať, že sa ocitnete medzi šťastnými výhercami. Cashbonusy sa pohybujú vo výške niekoľkých desiatok eur, čo rozhodne dokáže naladiť štedrú vianočnú náladu.

Vianočné turnaje

Tematický ladené turnaje nemôžu prosto nikdy chýbať v žiadnom online kasíne. Vianočné turnaje majú oproti tým „klasickým“ online turnajov hneď niekoľko výhod. Tou najväčšou výhodou je väčší prizepool. To znamená, že celková hodnota, ktorá sa rozdá víťazom býva zvyčajne vyššia. Vo väčšine prípadov aj o niekoľko desiatok percent. Druhou s ňou spojenou výhodou je počet výhercov. Ako v predchádzajúcom prípade, aj počet výhercov zvykne byť vyšší, aj dvojnásobne. A v neposlednej rade prebieha viacero turnajov paralelne. Ak nechcete venovať váš drahocenný čas hraniu 7 dňových turnajov, často súbežne prebieha aj jednodňový, alebo aj dvojdňový turnaj. Preto sledujte našu stránku casinosearch.sk – novinky, aby vám žiadna podobná akcia neunikla.

Predstavili sme vám najlepšie vianočné bonusy, na ktoré sa môžete tešiť v najpopulárnejších slovenských online kasínach. Počas vianočných sviatkov sa venujte hlavne sebe a svojej rodine. Oddýchnite si od šialených časov počas celého roka a hlavne aktuálnej covidovej situácie. Načerpajte sily do budúceho roka, aby mohol byť úspešnejší ako rok 2021. Prajeme vám šťastné a veselé Vianoce plné šťastných dní a štedrých odmien, bonusov a darčekov!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *