Prepravné boxy a kontajnery od európskej jednotky vo výrobe plastových obalov

 

Viac ako pol storočia vyvíja Schoeller Allibert plastové prepravné obaly (RTP) pre celý rad priemyselných oborov. Za túto dobu prišla spoločnosť s obrovským množstvom inovácií, ktoré pomáhajú podnikom s logistikou aj s optimalizáciou nákladov pri logistike.

Firma ponúka hotové výrobky pre poľnohospodárstvo, automobilový priemysel, priemyslovú výrobu, nápojový priemysel, potravinársky priemysel, pre poolingoové služby aj pre retail. Súčasne ponúka aj riešenia na mieru konkrétnym zákazníkom. Hlavnými produktami firmy sú plastové prepravky – stohovacie a zasúvacie, skladacie paletové prepravky, plastové palety, pevné plastové kontajnery (RPC), plastové kontajnery (IBC), malé skladacie prepravky, prepravky pre nápojový priemysel, vedrá a prepravné vozíky.

Inovácie podľa potrieb zákazníkov sú tým, čo je pre firmu Schoeller Allibert charakteristickým

Neustále sleduje trendy a potreby jednotlivých odvetví a prispôsobuje im svoj sortiment prepravných boxov a prepravné kontajneryVždy myslí na to, aby podala firmám dobrý nástroj pre zníženie nákladov na dopravu a balenie. Zaujímavým produktom sú napríklad prepravky pre jednoduché doručovanie zásielok pre pošty a prepravné spoločnosti. Tie sú navrhnuté tak, aby uľahčili celý doručovací proces zásielky až k zákazníkovi.

Schoeller Allibert vyvíja vratné obaly, ktoré sú dôležité pre trvale udržateľný rozvoj

Filozofiou firmy je ponúkať opakovane použiteľné plastové obaly, ktoré sú dostatočné pevné a kvalitné, jednoducho čistiteľné, a teda vratné. Súčasne sú prepravné boxy a kontajnery recyklovateľné. Recykláty je potom možné využiť pri opätovnej výrobe plastových obalov.

Firma Schoeller Allibert je dnes medzinárodnou spoločnosťou, ktorá je lídrom na trhu plastových obalov, a súčasne spoločnosťou, ktorá si zakladá na trvalej udržateľnosti. Dodáva výrobky v spoľahlivej kvalite, sortiment dnes predstavuje viac ako 1000 druhov výrobkov, ktoré sú skladom a je možné ich zákazníkom z B2B sféry okamžite dodať.