Propagujete firmu? Využite široké možnosti veľkoformátovej tlače!

Moderná doba prináša obrovské množstvo rôznych technických riešení propagácie firiem. Využiť môžete internet, ale aj staré dobré spôsoby offline reklamy. Práve offline reklama je skvelým nápadom aj v dnešnej dobe.

Offline reklama je totiž cenovo dostupná aj pre menšie firmy. Kým v minulosti stáli billboardy veľa peňazí, príchod internetovej reklamy znamenal pokles cien klasických foriem reklám, a teda aj billboardov. Offline reklamu tak vedia bez problémov financovať aj menšie firmy s menšími rozpočtami a oslovovať tak maximálne množstvo potenciálnych zákazníkov. Aké podoby môže mať moderná offline reklama a veľkoplošná tlač?

Reklamné polepy na autá

Nájdete ich aj pod názvom car wrap. Reklamný polep na firemné auto je skvelý spôsob dynamickej offline reklamy, ktorá oslovuje ľudí všade, kde sa dané auto ocitne. Stačí len zvoliť atraktívnu farebnú kombináciu, ktorá upúta pozornosť a nových zákazníkov máte zaručených.

Citylighty

Svetelné reklamy nachádzajú uplatnenie v obchodných centrách, ale aj na autobusových zastávkach a iných populárnych lokalitách v rámci mesta. Sú cenovo dostupné a zaujmú pozornosť okoloidúcich.

Shopboard

Shopboardy sú akýmsi lákadlom na návštevu vašej pobočky. Umiestnené sú zväčša na priečelí budovy. Vďaka nim sú vaše priestory jednoznačne viditeľné aj z veľkej diaľky, zákazníci tak jednoducho nájdu vašu pobočku a pre náhodných okoloidúcich sa stane neprehliadnuteľnou.

Wallboard

Vo väčších mestách dávajú zmysel wallboardy, ktoré tvorí veľkoformátová tlač umiestnená na stene budov, predovšetkým panelákov.

Billboard, bigboard a megaboard

Billboardy sú najtradičnejšou formou offline reklamy, bigboardy a megaboardy sú len ich väčšími bratmi, ktorí nachádzajú uplatnenie najmä vo veľkých mestách, kde potrebujete veľkosťou „prekričať“ konkurenciu a ostatné rušivé vplyvy.

Nech už si vyberiete ktorúkoľvek podobu offline reklamy, o záujem nových zákazníkov máte postarané. Základom každej offline reklamy je však dobrá veľkoformátová tlač. O tú sa postará napríklad firma Ravafol, špecialista na všetky podoby veľkoformátovej tlače. Odborníci z Ravafol vám vašu reklamu navrhnú, vyrobia a následne aj namontujú, v rámci celého Slovenska. Tak neváhajte a využite cenovo výhodné riešenie propagácie firmy aj vy!