Spríjemnite si leto s robotickými pomocníkmi

Leto už klope na dvere a spolu s nim prichádza opäť raz množstvo zážitkov a plánov, ktoré na nás čakajú tak ako každý rok. Avšak, mnohí z nás sa nevyhnú ani domácim prácam. Či už v dome alebo okolo neho. Nepríjemných povinností sa však môžete vďaka praktickým asistentom do domácností úplne zbaviť a venovať čas svojim priateľom, rodine a záľubám.

Úchvatné moderné vychytávky

Udržujte vodu v bazéne čistú

Patria vodné radovánky k vašej obľúbenej letnej činnosti? Bazén je skvelým zabijakom času a ešte lepším miestom pre relax. Avšak musíte myslieť aj na jeho udržiavanie. Čistenie bazénu môže byť vďaka robotickému bazénovému vysávaču hračkou. Vysávač slúži k vysávaniu nečistôt z dna a zo stien bazéna. Zvolí ten najvhodnejší režim čistenia a vyčistí váš bazén pod hladinou aj nad ňou, zatiaľ čo sa vy budete oddávať chvíľkam pohody.

Čistenie okien nikdy nebolo jednoduchšie

Predstavte si, že sa už viac nebudete musieť babrať s čistením okien. Ak vlastníte dom a máte ich v dome hneď zo desať, aj sami viete, že to nie je žiadna sranda. A môže to byť ešte horšie, ak sa vaše okná radia medzi staršie typy alebo majú viac krídel. S robotickým čističom okien vám ale starosti s domácim prácami úplne odpadnú. Tie totiž vyleštia vaše okná nielen zvonku, ale aj zvnútra. Hobot okrem okien dokonale vyčistí aj sklenené dvere, výklady, zrkadlá, sklenené stoly a sprchové kúty. Navyše, môžete ho poľahky ovládať aj prostredníctvom svojho smartfónu.

Správna kosačka za vás pokosí trávnik

Neznášate kosenie trávnika? Aj tu sa vám naskytá riešenie. Už viac nemusíte vo vysokých teplotách behať s kosačkou po záhrade. Robotická kosačka to urobí za vás. Pri výbere zvážte veľkosť záhrady, jej členitosť a to, ako často budete kosačku používať. Pýtate sa, ako kosačka vie, kde kosiť? Jednoducho. Miesta, ktoré chcete pokosiť, ohraničíte drôtmi, čím zabránite, aby vám kosačka zničila kvetinové záhony. Potom ju len naprogramujete – vyberiete režim kosenia a dobu (tak, aby vyhovovala veľkosti záhrady).