Svetelné záclony

Aj keď sa svetelné reťaze počas sviatočného obdobia najčastejšie používajú na zdobenie stromčekov, krbov a exteriérov domov, rovnako aj svetelné záclony sa stali obľúbeným spôsobom, ako vniesť do vašich domovov trochu iskry a hravosti. Svetelné záclony sú ideálnym spôsobom ako udržať svoj domov útulný bez ohľadu na ročné obdobie! Vytvorte si vianočné osvetlenie svojich snov pre domácu alebo komerčnú udalosť alebo sviatočný dekor.

LED vianočné svetelné záclony využívajú najnovšie trendy v oblasti efektného a cenovo dostupného osvetlenia akýchkoľvek veľkých plôch.

Kľúčové vlastnosti, ktoré je potrebné zohľadniť pri kúpe svetelných záclon je dĺžka, počet žiaroviek, režimy osvetlenia a doplnkové funkcie. Stručne vám predstavíme základné faktory, ktoré musíte mať na pamäti pri nákupe svetelných záclon, aby to stálo za peniaze a čas.

Dĺžka svetelných záclon

Začnite svoju úvahu dĺžkou svetelných záclon. V tomto by ste mali mať jasno skôr, ako sa vydáte na nákup. Najprv sa teda rozhodnite, aké dlhé záclony chcete, a potom podľa toho hľadajte. Všeobecná veľkosť okenných závesov je 3 m × 3 m, čo je tiež štandardná veľkosť okna. Napriek tomu na trhu ľahko získate svetelné závesy akejkoľvek dĺžky. Svetelné záclony, ktoré sú určené na vonkajšie použitie nájdete v štandardných dĺžkach od 5m, 10m, 20m a 30 m, ktoré predstavujú ideálne Vianočné osvetlenie vášho domu.

Počet žiaroviek

Ďalej sa sústreďte pri kúpe na počet žiaroviek, pričom dávajte pozor aj na ich farbu. Všeobecne sú najpredávanejšie LED svetielka vybavené 300 žiarovkami. Na trhu však najčastejšie nájdete aj svetelné záclony s 200, 400, 600, 800, 1000 a 1200 žiarovkami. Väčšina LED záclonových svetiel je vybavená žiarovkami v studenej bielej alebo teplej bielej farby. Takže túto vec starostlivo zvážte a nakupujte podľa svojich preferencií.

Režimy osvetlenia

Keď skončíte s úvahu o dĺžke svetelných záclon, o počte a farbe žiaroviek, prejdite na režimy osvetlenia. Kontrola režimov osvetlenia je dôležitá, pretože vám ponúka rôzne typy osvetlenia pre rôzne príležitosti. Dôkladne teda skontrolujte koľkými režimami osvetlenia disponujú vaše potencionálne svetelné záclony. Minimálne by mal mať 4 režimy svietenia.

Doplnkové funkcie

Nakoniec preskúmajte nepatrné, ale životne dôležité vlastnosti požadovaných svetelných záclon. Skontrolujte, či sú vodotesné, energeticky efektívne, diaľkovo ovládané a či je možné ich prispôsobiť. Skontrolujte tiež, či sú navrhnuté s časovačom a funkciou pamäte. Súčasťou svetelnej záclony je adaptér s rôznymi programami svietenia, s časovačom a Bluetooth. Hlavnou výhodou je aplikácia pomocou ktorej môžete cez váš mobilný telefón:

  • prepínať medzi rôznymi programami svietenia
  • zapnúť/vypnúť svetelnú záclonu
  • zapnúť/vypnúť časovač
  • zosilniť/stlmiť jas svetla

Záver

Svetlá sú dušou domu. Ak by ste ich počas sviatkov nevyužili, váš domov by stratil tú správnu sviatočnú atmosféru. Takže vyzdobte svoje okná alebo exteriér domu svetelnými záclonami a posuňte svoj domáci dekor na vyššiu úroveň.