Tipy a triky, ako zvýšiť návštevnosť webu

Zaznamenali ste výrazný pokles tržieb a viníte za to nízku návštevnosť vášho webu? Uvedomte si, že konkurencia je veľká a ľudia čoraz častejšie uprednostňujú nakupovanie cez internet ako nakupovanie v kamenných predajniach.

Ak chcete zvýšiť návštevnosť webu a e-shopu, čo musíte urobiť pre to, aby sa vám to podarilo? 

Začnite spolupracovať s marketingovou agentúrou

Na začiatok vám odporúčame vyhľadať si skúsenú marketingovú agentúru, ktorá má skúsený tím odborníkov, ktorí sa dlhodobo venujú marketingu a vedia vám pomôcť dostať sa z tejto situácie. Marketingová agentúra vám ponúkne tím marketingových konzultantov, ktorí nájdu najlepšie riešenie a pomôžu vám opäť sa dostať do povedomia zákazníkov. Pri zvyšovaní návštevnosti a potrebných úpravách je nutné myslieť ako zákazník. Čo tým máme na mysli? Marketingoví konzultanti vnesú do problému pohľad tretej strany a upriamia pozornosť na podstatné veci. Nezabúdajte, že práve zákazníci tvoria váš zisk a ak zákazník nebude spokojný s ponukou a službami, ktoré ponúkate, len ťažko vám zisk bude rásť. 

Zamerajte sa na PPC reklamu

Ak chcete zvýšiť návštevnosť webu, potrebujete pritiahnuť nových zákazníkov. Dokázať to dokážete PPC reklamou. PPC reklama povzbudí zákazníkov k želanej akcii a oslovuje váhajúcich zákazníkov. 

Ak sa zameriate na PPC reklamu a obrátite sa na skúsených marketérov, pomôžu vám nájsť najhľadanejšie slová pre váš biznis, urobia vám optimalizáciu a následne vám zrealizujú reklamné kampane, ktoré vám na váš web privedú nových zákazníkov.

Inzerovať môžete vo vyhľadávacej sieti, v obsahovej sieti, ale i na portáli Youtube, či iných partnerských weboch. 

Zvýšte návštevnosť webu tým, že si dohodnete spoluprácu so skúsenou online marketingovou agenturou.