Vyberte si kvalitné tesnenia, ktoré vám poskytnú 100% záruku kvality

Kvalitné tesnenia sú potrebné vo viacerých priemyselných odvetviach. Aj keď sa jedná na prvý pohľad o zanedbateľnú súčiastku, je potrebné nepodceňovať ich výber a hľadať predovšetkým také, ktoré vám poskytnú 100% záruku kvality.

Vyberte si kvalitné tesnenia, ktoré vám poskytnú 100% záruku kvality.

Tesnenia na mieru

Aby ale tesnenia boli 100% spoľahlivé, je potrebné ich vyrábať na mieru. Atypické rozmery sú veľmi časté a nájsť tesnenie, ktoré by sedelo, by mohlo byť problematické. Práve z tohto dôvodu majú klienti záujem predovšetkým o tesnenia, ktoré sú vyrábané na mieru. Dobré tesnenia na mieru poskytnú 100% záruku kvality.

Ideálne je vybrať si firmu, ktorá prevedie meranie priamo u vás na prevádzke. Malo by sa jednať o firmu s odborne vyškoleným personálom, ktorá využíva najmodernejšie technológie na výrobu tesnení na mieru. Oceníte aj expresnú výrobu tesnení do 24 hodín, to však platí len pri optimálnom polotovare na sklade.

Tesnenia sa využívajú v rôznych priemyselných odvetviach. Využívajú sa v automobilovom, poľnohospodárskom, strojárenskom, stavebnom, chemickom, potravinárskom, hútnickom, energetickom, ale aj pri mnohých iných priemyselných odvetviach.

Rotačné tesnenia

Potrebujete kvalitné tesnenie zariadenia, ktoré vykonáva rotačné a kývavé pohyby? Tak v tom prípade si budete musieť zaobstarať nové rotačné tesnenia. Tieto tesnenia sa vyrábajú najčastejšie z týchto materiálov – z polyuretánu, elastomerov, technických plastov, polytetrafluóretylénu a z mäkkých kovov.

Je však možnosť dať si vyrobiť takéto tesnenia aj z iných materiálov. Vtedy sa však obráťte na kvalifikovaný personál firmy špecializujúcej sa na výrobu tesnení, konkrétne však na výrobu rotačných tesnení. Budete mať istotu, že rotačné tesnenia budú využiteľné.

Zdroj obrázka:

 

Autor: BACHTUB DMITRII   / Shutterstock.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *