Výherné žreby sa stierajú aj virtuálne

V posledných rokoch sa do popredia dostávajú internetové technológie, pričom do internetového prostredia sa presúvajú rôzne veci od nakupovania až po zábavu. Prostredníctvom rôznych portálov si môžete zahrať ruletu, vyskúšať výherné automaty či iné hry bežne dostupné len v kasínach. A trendy sa nevyhýbajú ani tak úzkej oblasti, ako sú stieracie žreby. Ak ste doteraz neuhádli výherné čísla lotérie, pravdepodobne nestojí šťastie na vašej strane. No môžete vyskúšať stieracie žreby, kde je šanca na výhru vyššia. A nemusíte chodiť do trafiky, pretože sa dajú kúpiť virtuálne losy. V nasledujúcich riadkoch vám prezradíme o tejto možnosti výhry viac informácií.

Pravdepodobne si nedokážete predstaviť, ako stieracie žreby na internete fungujú. Princíp je úplne rovnaký ako u klasickej alternatívy. V elektronickom prostredí si vyberiete konkrétny typ žrebu, pričom jednotlivé druhy sa líšia cenou a možnou výhrou. Potom sa vám vygeneruje set losov konkrétneho typu, z ktorého si vyberiete ten, ktorý vám najviac padne do oka. Záverom pošlite textovú správu cez mobil a začnete stieraním jednotlivých polí. Zobrazia sa vám sumy, ktoré môžete, ale nemusíte vyhrať. A keď po odkrytí nájdete tri rovnaké čiastky na políčkach, tak danú čiastku vyhrávate.

Sú virtuálne stieracie žreby bezpečné?

Záujemcovia sa veľmi často pýtajú, či sú virtuálne stieracie losy bezpečné. Odporcovia sa domnievajú, že sa jedná o internetový podvod, ktorý chce z ľudí len vymámiť peniaze. No takého konania sa obávať rozhodne nemusíte, pretože portály sú licencované a podliehajú pravidelným kontrolám orgánov Európskej únie. Aby sme to zjednodušili. Prevádzkovatelia lotériových portálov sú neustále pod dohľadom, teda musia hrať férovú hru.

Vo slovenskom internetovom svete sa veľkej popularite teší portál MOBILOS.sk, ktorý má dokonca vlastnú aplikáciu pre operačné systémy Android a iOS. Stieracie žreby online tak budete mať k dispozícii aj prostredníctvom jednoduchej mobilnej aplikácie.

Vybrať si môžete zo stieracích žrebov, na ktorých je maximálna výhra 100 000 eur. Takýto žreb vás vyjde na 5 euro. A ak si chcete kúpiť viac lacnejších losov, potom sa vám ponúkajú žreby za 50 centov s maximálnou výhrou 25 000 euro alebo žreby za 1 euro s maximálnou výhrou 30 000 euro. MOBILOS.sk je úplne bezpečná webová stránka, ktorá vám dáva šancu vyhrať nemalú čiastku. A teraz pre vás MOBILOS.sk pripravil akciu, že k prvému zakúpenému žrebu máte druhý zadarmo. Tak by bola škoda takejto akcie nevyužiť.

Zahrať si môže ktokoľvek na území Slovenskej republiky so SIM kartou od slovenského operátora. Ale pozor, ak budete v zahraničí, nemôžete si zakúpiť žreb, hoci máte slovenskú SIM kartu.