Využite Majstrovstvá sveta v hokeji 2019 a zviditeľnite svoju firmu

Ste pripravený na Majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji na Slovensku? Hokejový sviatok sa totiž nezadržateľne blíži, preto by sa každý správny fanúšik mal na povzbudzovanie poriadne pripraviť. Či už budete fandiť našim chlapcom priamo na štadióne, doma alebo v bare s priateľmi, poriadna fanúšikovská výzbroj by vám určite nemala chýbať.

Keď potlesk a pokrik nestačia

Hoci sa snažíme našich hokejistov povzbudzovať z plných pľúc, nie je vždy je nás na preplnenom štadióne počuť. Vtedy na scénu prichádzajú vlajky, šály a rôzne reprezentačné predmety v bielej, modrej a červenej farbe. Vďaka nim bude každý vedieť, komu fandíte a zaručene prilákate pozornosť mnohých očí (alebo dokonca kamier). Okrem toho sa tieto predmety môžu stať aj skvelým marketingovým nástrojom, na ktorý si môžete nechať vytlačiť vlastné reklamné logo.

V ponuke týchto 2v1 predmetov (fanúšikovský a reklamný predmet zároveň) nájdete veci od výmyslu sveta. Jeden z najobľúbenejších medzi fanúšikmi hokeja je jednoznačne dres. Nájdete ho v rôznych veľkostiach a prevedeniach, dokonca si môžete navrhnúť aj vlastnú grafiku, vytlačiť si naň svoje meno či logo vašej firmy. Športové dresy, tričká a šály sú vyrábané zo stopercentného polyesteru a spĺňajú všetky atribúty kvalitného športového oblečenia: sú vzdušné, odvádzajú telesnú vlhkosť a zaručujú komfort pri nosení.

V dave fanúšikov určite zahviezdite aj vďaka nafukovacím rukám a tyčiam v rôznych tvaroch a farbách. Nafukovačky ukazujúce víťazné gestá sú nielen skvelým nástrojom na povzbudzovanie, ale aj na reklamu. Vďaka svojej veľkosti zaujmú každého a v dave sa s nimi nestratíte. Podobným predmetom sú aj rôznofarebné nafukovacie tyče či klapačky, ktoré sa stanú vašou predĺženou rukou a s ktorými môžete tlieskať a povzbudzovať vo veľkom štýle.

Čo by to bolo za fanúšika bez toho najsilnejšieho a najreprezentatívnejšieho predmetu, ktorým je slovenská vlajka. Nájdete ju v rôznych veľkostiach a prevedeniach: ako klasickú vlajku, zástavku do ruky alebo aj ako extravagantný vlajkoplášť.

Oblečte do národných farieb seba i svoje auto

Obľúbeným doplnkom ortodoxného hokejového fanúšika sú aj návleky na spätné zrkadlo auta. Dodávajú sa v pároch a sú vyrobené zo strečovej látky, preto sa dobre prispôsobia každému typu spätného zrkadla. Môžete ich skombinovať aj s neprehliadnuteľnou autovlajkou, ktorú jednoducho pripevníte na okno. Ak plánujete hokejové zápasy sledovať v kruhu priateľov, môžete im pripraviť občerstvenie, ktoré oživíte vďaka sympatickým zapichovacím gastro vlajkám.

Okrem toho sa vám počas sledovania hokejových zápolení priamo na štadióne môžu zísť aj podsedáky, reklamné šatky či batohy s vlastnou potlačou. Výrazným doplnkom sú aj tetovačky na telo a na tvár v slovenskej trikolóre, šiltovky, čiapky, píšťalky a ďalekohľady. Nezabudnite, že všetky tieto fanúšikovské predmety nemusia robiť reklamu iba Slovensku, ale aj vašej firme. Využite preto Majstrovstvá sveta v hokeji 2019 a fandite našim chlapcom, ako len viete!