Toto všetko dokážu hriankovače. Pozrite sa na dôvody, prečo by ste ich mali mať aj vy.

Váhate nad tým, či si domov zaobstarať hriankovač? Hriankovače sú skvelým pomocníkom do domácnosti. Pomocou nich vyčaríte skvelé raňajky či večeru.

Inovácie, tehcnické vymoženosti značne ovplyvňujú život každého. A to sa týka aj vybavenia domácností. Kuchynské spotrebiče, ktoré ste si pred pár rokmi nevedeli predstaviť ako súčasť vašej kuchyne, sú dnes úplne bežnou záležitosťou. A je jedno či sú to bežné spotrebiče ako rýchlovarné kanvice, toustovače, hriankovače či kávovary.

Dnes nemusíte cestovať do najbližšej kaviarne, aby ste si vychutnali lahodnú šálku kávy. Kávovary pre domácnosti vám ponúkajú skvelé možnosti ako si vychutnať kávu s vyloženými nohami na stole. Či už sa jedná o spotrebiče, ktoré ste zvyknutí využívať na každodennej báze alebo o tie, ktoré využívate len sporadicky, život s nimi je ľahší a pestrejší.

Napríklad také hriankovače, na prvý pohľad nevinný spotrebič, ktorý v sebe ukrýva bohaté využitie. Pozrite sa na dôvody, prečo by mal byť hriankovač súčasťou aj tej vašej domácnosti.

Prečo by mali byť hriankovače súčasťou vašej kuchyne?

Rozmýšľate nad tým, či sa oplatí kupovať hriankovač do vašej domácnosti? Verte nám, že áno. Hriankovače urobia z hocijakého pečiva úplnú delikatesu.

Moderné hriankovače De’Longhi ponúkajú okrem viacero stupňov opekania aj špeciálnu hrianku na opekanie. To znamená, že prepečenie pečiva môžete prispôsobiť presne podľa vašej chuti alebo pripravovaného pokrmu, ešte si pomocou hriankovača na špeciálnej mriežke predpripraviť napríklad žemličky na hamburgeri.

Veľkou výhodou hriankovačov je, že už nemusí staršie a suchšie pečivo skončiť v koši. S hriankovačom De’Longhi si z pečiva viete pripraviť chutnú hrianku alebo zapečený chlebík. Takéto pečivo je dokonalou prílohou ku šalátom alebo si ho môžete nakrájať do krémovej polievky.

Vďaka hriankovaču máte po ruke rýchleho pomocníka na prípravu chutných a rýchlych raňajok či už na sladko alebo slano. A zároveň vám tieto kuchynské spotrebiče zmierňujú plytvanie starším chlebíkom, ktorý by inak skončil v koši.

Ako si správne vybrať hriankovač?

V prvom rade, by ste si mali určiť priority, požiadavky a uzrejmiť očakávania. To všetko potrebujete k výberu toho správneho spotrebiča. A  je jedno či sa jedná o rýchlovarné kanvice, kávovary či práve hriankovače.

Pri hriankovačoch by ste sa mali zamerať na nasledovné vlastnosti. Pokiaľ sa ich budete držať a jasne si stanovíte, čo chcete, určite budete s hriankovačom spokojní.

V prvom rade, by ste si mali určiť priority, požiadavky a uzrejmiť očakávania. To všetko potrebujete k výberu toho správneho spotrebiča. A je jedno či sa jedná o rýchlovarné kanvice, kávovary či práve hriankovače.

Pri hriankovačoch by ste sa mali zamerať na nasledovné vlastnosti. Pokiaľ sa ich budete držať a jasne si stanovíte, čo chcete, určite budete s hriankovačom spokojní.

Veľkosť a dizajn hriankovača

Budete si robiť raňajky pre seba alebo pre celú rodinu či partiu kamarátov? Od toho sa odvíja veľkosť hriankovača, po ktorej siahnuť. Klasické menšie hriankovače dokážu spraviť naraz dve hrianky. Vo väčších modeloch samozrejme urobíte toho viac.

Plánujete mať hriankovač vždy po ruke a vystavený na kuchynskej linke? V tomto prípade je pre vás stvorená dizajnová kolekcia spotrebičov De’Longhi. Na výber máte z viacero variácií, a tak máte istotu, že hriankovač dokonale zapadne do vašej domácnosti.

Funkcie

Ešte pred kúpou sa zamyslite nad tým, čo všetko chcete so spotrebičom robiť. Pokiaľ chcete robiť len jednoduché hrianky, postačí vám obyčajný spotrebič.

Moderné a technologicky rozvinuté spotrebiče majú rôzne stupne zapekania a viete ich prispôsobiť roznemu tvaru a kvalite pečiva.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *