Vybavte svoj e-shop lepiacimi páskami s potlačou

V súčasnej dobe nie je vôbec jednoduché odlíšiť sa od konkurencie a dostať sa do povedomia širokej verejnosti, a preto je marketing veľmi dôležitý. Samozrejme je nevyhnutné propagovať sa nielen skrz internet, ale aj v reálnom svete, teda nastaviť si tiež offline marketingovú stratégiu. Zahŕňať by mala ako billboardy, reklamné letáčiky a ďalšie materiály, tak aj detaily v podobe lepiacich pások s potlačou. V nasledujúcich riadkoch vám prezradíme, aké lepiace pásky sa dajú zohnať a kto vám ich vyrobí.

Pásky, s.r.o. je špecialista na lepiace pásky

V danej oblasti pôsobí veľa spoločností, ale nie všetky sú schopné ponúknuť adekvátne služby. Jednou z popredných firiem je Pásky, s.r.o., ktorá sa zaoberá hlavne potlačou lepiacich pások. V ponuke nájdete ako štandardné pásky s potlačou z polypropylénu, tak i z PVC a papiera. Spoločnosť okrem iného ponúka potlač etikiet, takže dostanete všetky potrebné služby pod jednou strechou.

Online kalkulácia vám prezradí, na koľko vás to vyjde

Ak si chcete urobiť predstavu o tom, na koľko vás lepiacej pásky s potlačou vyjdú, využite online nástroje pre kalkuláciu. Spoločnosť navyše pripravuje priebežne výhodné cenové ponuky pre svojich zákazníkov, a tak napríklad práve narazíte na atraktívne ceny. V kalkulátoru vyberiete materiál, lepidlo, farbu, rozmer, počet farieb potlače, pričom na základe zadaných parametrov obdržíte na e-mail a výslednú cenu. Aké jednoduché.

Ak teda máte internetový obchod a posielate často svojim zákazníkom produkty, je dobré mať lepiace pásky s potlačou a na nich mať konkrétne názov vášho e-shopu, zapamätateľné logo, motto či čokoľvek iné, čím sa zákazníkom vryje do pamäti. Rovnako tak máte istotu, že po ceste balík zaujme aj ostatných ľudí, ktorí ho uvidia, a tak sa o vašom e-shope dozvie oveľa viac ľudí.