Vychytávky tyčového mixéra, ktoré vám uľahčia prípravu štedrovečernej ale aj každodennej večere

Vianoce sú sviatkami mieru a pokoja. Aj preto by sme sa mali ešte v predvianočnom období stíšiť a viac ponoriť do svojho vnútra. Bohužiaľ, opak je pravdou. Advent a aj posledné dni či hodiny do štedrovečernej hostiny sa väčšina z nás naháňa. Gazdinky si sadajú k štedrej večeri unavené a vystresované.

Avšak nemusí to tak byť. Všetko je o našom vnútornom nastavení. Každý z nás si zaslúži chvíle pokoja a radosti, napríklad aj pri príprave štedrovečernej večere. Skúste si tento rok pustiť koledy, do kuchtenia zapojiť aj ostatných členov rodiny a použiť vychytávky, ktoré ponúka tyčový mixér.

Ponorný mixér pre fascinujúci zážitok z varenia šetrí čas i energiu

Ponorný mixér Braun MultiQuick bol navrhnutý s láskou k ľuďom, ktorí trávia čas v kuchyni. Jeho tvorcovia si uvedomujú, že láska ide cez žalúdok. Jedlo chutí dokonale nielen vďaka použitým surovinám, ale aj tej najdôležitejšej ingrediencii, ktorou je práve láska. 

K dispozícii máte viacero modelov líšiacich sa výkonom, spôsobmi ovládania alebo kombináciou príslušenstva.Ponorný mixér tak zvládne prípravu zložitých jedál s úsporou času i energie.

Najvýkonnejším je tyčový mixér Braun MultiQuick 9. Disponuje výkonným motorom a technológiami, ktoré si poradia aj s najtvrdšími prísadami.

Systém Braun MultiQuick je skvelým pomocníkom aj pri príprave štedrovečernej večere a sladkých vianočných dobrôt. K dispozícii máte množstvo praktických nadstavcov. Tie vám umožnia stráviť v kuchyni príjemné chvíle. Ak nie je varenie vašou vášňou, určite oceníte úsporu času.

Vychytávky tyčového mixéra, ktoré pomôžu pri chystaní štedrovečernej hostiny

Zvyky na Slovensku sú rôzne, aj čo sa týka prípravy slávnostnej večere na Štedrý deň. Vo väčšine domácností však nechýbajú oblátky s medom, vianočná kapustnica, zemiakový šalát a ryba. Na východe krajiny sa môžete stretnúť s opekancami a na strednom Slovensku s krúpovo-hrachovou kašou s hubami. Čo región, to iné štedrovečerné jedlá a zvyklosti.

Pripraviť niekoľko chodov je náročné na čas i energiu. Ponorný mixér Braun MultiQuick však disponuje pestrou paletou nadstavcov, ktoré urobia z prípravy štedrovečerných jedál príjemný zážitok. Čo je však ešte dôležitejšie, zostane vám priestor na oddych a príjemne strávené chvíle s rodinou.

Ktoré nadstavce musíte mať?

Sekací nadstavec a food procesor

Sekací nadstavec naseká a rozmixuje úplne všetko. Pri chystaní cibuľového základu na vianočnú kapustnicu nemusíte plakať. Ani orechy do suchého pečiva či plnky štedráka netreba prácne mlieť. Stačí použiť túto vychytávku. Alternatívou tohto nadstavca je univerzálny food procesor. Dokáže krájať, strúhať, sekať i miesiť.

Krájač na kocky

Používate na prípravu zemiakového šalátu čerstvú zeleninu, ktorú udusíte a dochutíte? V tom prípade siahnite po krájači na kocky. Vďaka nemu bude každý jeden kúsok zeleniny rovnaký ako ten ďalší.

Ponorná mixovacia noha

Nie každému vyhovuje tradičná kapustová polievka. Ak preferujete vianočnú hubovú polievku v krémovej konzistencii, ponorná mixovacia noha systému Braun MultiQuick ju zmixuje naozaj dohladka.

Nadstavec na mletie korenia a kávy

Vianočné varenie sa nezaobíde bez správnych korenín. Čierne korenie má dokonalú arómu, keď je čerstvo pomleté. To isté platí pre škoricu, klinčeky či badián do vianočných medovníkov. Nadstavec na mletie korenia a kávy vás v tomto smere rozhodne nesklame.

Šľahacia metla

Je jedno, či si doma pripravujete klasickú domácu majonézu alebo nejakú odľahčenú verziu, alebo alternatívu pre vegánov. Bez šľahania to nepôjde. Šľahacia metla vám ušetrí čas i energiu.

Ponorný a ručný mixér v jednom

Aká by to bola štedrovečerná hostina bez sladkého pečiva a koláčov? Ich príprava je však náročná. Uľahčite si ju s ponorným a ručným mixérom. Vyšľahanie šľahačky či miesenie cesta bude zábava.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *