Fotopasca – lov nikdy nebol jednoduchší!

Či už máme na mysli reálny lov zveri alebo lov nejakého páchateľa, fotopasce sú ideálnym riešením, ako sledovať určité územie z pohodlia domova. Čo také fotopasce ponúkajú?

Sledovanie, stalkovanie, hranie sa na detektíva. Pomenujte si to ako chcete, ale túžba človeka po sledovaní vecí okolo seba bola vždy silná a navždy silná aj bude. Vychádza to jednoducho z našej ľudskej podstaty, neustále chceme niečo nové objavovať a sledovať. Kým v minulosti bolo sledovanie sveta okolo nás možné len pomocou obyčajných ľudských zmyslov, dnes už je technológia o niečo pokrokovejšia. Áno, máme na mysli fotopasce. Určite sa aj vy niekedy v živote ocitli v situácii, kedy by ste najradšej boli na viacerých miestach naraz, aby ste mohli sledovať rôzne deje. Pokiaľ hľadáte jednoduché riešenie, môžete si vyrobiť nejakú „homemade“ fotopascu, napríklad zo starej kamery alebo mobilného telefónu. Ak ste o niečo šikovnejší, stačí sa nabúrať do systému kamier v okolí miesta, ktoré chcete sledovať a máte vyhraté. Žiadna z týchto možností však nie je práve najideálnejšia, či už z právneho hľadiska alebo hľadiska použiteľnosti a spoľahlivosti. Čo také špeciálne teda tie fotopasce ponúkajú?

Kamarát včelára aj policajta

Asi si viete predstaviť, že na svete okrem nadšených „stalkerov“, ktorých záľubou je sledovanie iných ľudí, existuje množstvo zamestnaní a praktických situácií, pri ktorých si fotopasce nájdu svoje miesto. Sú to napríklad farmári na sledovanie úrody a dobytku, mestskí policajti, chatári, včelári, poľovníci, ale aj bežný občania, ktorí pomocou fotopascí sledujú svoj majetok. Fotopasce sú skonštruované na chod na baterky, nemusíte sa tak obávať o zdroj elektrickej energie a tvoria kvalitné foto a video zábery, niektoré dokonca HD, môžete si tak byť istí, že prípadného páchateľa budete vidieť pekne naostro. Samozrejmosťou je vodotesná úprava a odolná konštrukcia, v noci vám zase poslúži blesk, ktorý je neviditeľný pre ľudské a zvieracie oko a umožní zhotovovať viditeľné zábery aj v úplnej tme. A keďže fotopasce sú skutočne moderné zariadenia, upozornenia vám posielajú vo forme MMS správy alebo e-mailu. A kde takú fotopascu zoženiete? Kvalitné fotopasce kúpite na webe www.efotopasce.sk.