Vyhrievacia poduška vás zahreje nielen v zime

Prechodné obdobie nás láka vydržať bez toho, aby sme už trvalo kúrili a rástli nám tak náklady na energie. Často stačí večer prikúriť menším tepelným zdrojom, či dokonca môže byť dostačujúca teplá deka. Ideálnou je vyhrievacia poduška.

Deka, ktorá dokáže zahriať viac ako tá klasická

Vyhrievacie podušky sú vynikajúcim pomocníkom predovšetkým v zime a v prechodných obdobiach. Hodia sa predovšetkým do postele, kde nám pripravia lôžko na príjemný spánok. Kto má pritom rád na noc čerstvý vzduch a aj v zime spí pri otvorenom okne, určite mu nebude zima na telo a nenachladne. Vyhrievacia poduška telo správne zahreje. Komfortné elektrické deky sa predávajú vo veľkostiach vhodných aj postele. Nenechajte sa spliesť, bývajú často kratšie ako samotná posteľ. To preto, aby nás nezahrievali na tvári a hlave, čo nie je žiadané. Majú bezpečnostnú ochranu proti prehriatiu a veľmi nízku spotrebu.

TIP: Vedeli ste, že a dajú elektrické podušky veľmi jednoducho udržovať v čistote? Úplne bez problémov ich totiž vyperiete ako každú inú deku v práčke.

Vyhrievacia poduška

Elektrické podušky sa však dajú používať aj na menšie časti tela

Trebárs behom dňa, keď sedíme pred televízorom, čítame, alebo pracujeme. Sú buď malých rozmerov, napríklad ako malé vankúšiky, alebo sa tvarom priamo prispôsobujú nášmu telu. Tie sú potom využívané často pri rôznych zdravotných problémoch. Typickým je vyhrievaný nákrčník, elektrická vyhrievacia vesta, či elektrická vyhrievacia papuča (na dve nohy).

Už nikdy vám nebude zima

Vďaka elektrických vyhrievacím poduškám sa ľahko zbavíte zimomrivosti. Vždy môžete mať po ruke pomocníka, ktorý vás dokáže zahriať. Elektrické podušky sú bezpečné, jednoducho ovládateľné a nepotrápi vás ani ich údržba. Pomáhajú šetriť náklady na kúrenie, pretože teplo využívame len lokálne, tam, kde je potrebné. Takto nám pomáhajú prekonať hlavne chladné jarné a jesenné mesiace. V zime nám zas zvýšia tepelný komfort. Sú pomocníkmi pri bolestiach aj vtedy, keď nachladneme, či bojujeme s vírusovým, alebo bakteriálnym ochorením.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *