S Fibarom je radosť bývať

Do módy sa môže dostať všeličo, napríklad aj spôsob bývania. Páčilo by sa vám, keby ste sa mohli spoľahnúť na vašu inteligentnú domácnosť? Prináša so sebou množstvo výhod.

Zahoďte starosti, je tu Fibaro

Je množstvo oblastí, ktoré v živote chceme mať pod palcom, ale človek nie je stroj a dobre padne podeliť sa o svoje povinnosti s niekým iným. Čo tak s inteligentnou riadiacou jednotkou, ktorá prostredníctvom internetového pripojenia vysiela rozkazy ostatným spotrebičom v domácnosti? Značka Fibaro vám s domácou automatizáciou pomôže, stačí mať predstavu o tom, čo by sa vám doma mohlo zísť. Niekto si nepotrpí na diaľkové ovládanie svetiel a klimatizácie, ale kladie oveľa väčší dôraz na zabezpečenie domácnosti pred krádežou či požiarom. Elegantný dizajn riadiaceho centra Fibaro sa postará o to, aby zapadol aj do vášho štýlu bývania. Hliníkovú krabičku zoženiete v rozličných farebných prevedeniach, jednoducho ju nainštalujete a zvýšite tak komfort vášho bývania. Ste často mimo domu? Nie je dôvod na paniku, pretože vďaka riadiacej jednotke vždy presne viete, čo sa doma odohráva. Ak by zaznamenala nezvyčajnú okolnosť, budete o tom hneď informovaní.

Inteligentné nastavenie spotrebičov

Inteligentné riadiace jednotky vám umožnia riadiť i sledovať správanie spotrebičov, príp. kontrolovať spotrebu elektriny, vody a pod. Niekedy je ťažké rozhodnúť sa, a preto je najvýhodnejšie zvoliť si taký balíček Fibaro, v ktorom sa nám núka všetko naraz – protipožiarne, záplavové a pohybové senzory, senzory dverí a okien či inteligentné zásuvky. Pohybové senzory neslúžia iba v prípade, že sa obávate krádeží, ale svoju úlohu zohrajú aj pri úspore energií. Aj u vás doma niekto sústavne necháva rozsvietené v kúpeľni? Nastavte si Fibaro tak, aby svetlo zhaslo zakaždým, keď opustíte miestnosť. Podobne si viete nastaviť aj senzor dverí – keď sa otvoria, svetlo sa automaticky rozsvieti a vy nemusíte pátrať rukou po vypínači a zatiaľ zamazať stenu od jedla, ktoré práve držíte v ruke. Vytváranie scén vás jednoducho bude baviť.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *