Viete ako najlepšie ochrániť svoj majetok?

Betónový plot, protiatómový bunker, železobetónové základy, nepriestrelné okná? Nie, na to, aby vaša domácnosť bola v maximálnom bezpečí, stačí jedno – kvalitné poistenie.

Dobre, poistenie možno nezabráni hurikánu, aby vám strhol strechu, možno svojimi neviditeľnými rukami nezabráni zlodejovi, aby vám rozbil okno, jeho efekt však rozhodne pocítite, keď sa už niečo stane. Určite nemôžme tvrdiť, že preventívne opatrenia, ktoré chránia domácnosť sú nanič, ale rozhodne žiadne z nich neposkytuje stopercentnú ochranu. Darmo investujete niekoľko desiatok tisíc eur do elektrického obrneného plotu, pokiaľ sa nejakému zlodejovi váš dom jednoducho páči, nič ho nezastaví. A peniaze na preventívne opatrenie ste vyhodili zbytočne. A tu prichádza čaro, ktoré so sebou prináša poistenie domácnosti – vykradnúť vás môže čokoľvek, môže prísť akákoľvek prírodná katastrofa, vy sa ničoho nemusíte báť, lebo viete, že škoda na domácnosti vám bude kompletne preplatená.

Viacero možností

Ako iste tušíte, poistenie domácnosti je veľmi komplexný produkt, a aby ste si vy mohli zvoliť to pravé poistenie pre vašu domácnosť, poisťovne zväčša ponúkajú rôzne balíky. Poďme sa pozrieť na ponuku poisťovne Union. Na výber máte z troch možností – balíku Domácnosť, ktorý poskytuje najnižšie krytie, Domácnosť plus a balík s najrozšírenejším krytím – Domácnosť extra. Domácnosť poistená balíkom Domácnosť extra je poistená prakticky voči akýmkoľvek problémom, ktoré by mohli postihnúť vašu domácnosť. Od asistencie pri poruche, zásahu zámočníka, živelnej udalosti, cez poistenie proti povodni a záplavám, poistenie vecí skladovaných v prenajatých priestoroch, až po vandalizmus, škody spôsobené voľne žijúcimi zvieratami a mnoho iného. Vám už len zostáva vybrať ten správny produkt, aby poistenie domácnosti bolo šité presne pre vás. A vy budete môcť konečne prestať myslieť na to, čo sa môže vašej domácnosti stať, napríklad počas vašej dovolenky. Pamätajte, poistená domácnosť = najlepšia domácnosť.

 


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *