Domáca tlačiareň je skvelý pomocník

V prípade, že vás náhle zaskočí šéf večerným telefonátom a bude od vás chcieť vytlačiť zopár faktúr a dokumentov, ktoré potrebuje mať ráno na stole, keď príde do kancelárie, bude pre vás tlačiareň hotové požehnanie. Ešte stále dosť Slovákov váha, či si má vôbec zaobstarať tlačiareň aj domov. Kedysi boli tlačiarne pomerne vzácne a ich ceny sa šplhali do neznesiteľných výšok. Dnes sú však pomerne lacné, teda nie úplne všetky, ale väčšina.

 

Ak si však predsa len budete chcieť kúpiť tlačiareň, automaticky si k tlačiarni musíte dokúpiť kvalitné tonery, aby sa nestalo, že v priebehu krátkej doby nepoužívania by tonery vyschli. Odporúčame vám vyberať si jeden z týchto tonerov:

 

  1. Cartridge HP 301,

 

  1. odporúčaný toner HP 650,

 

  1. najpredávanejší toner Q2612A.

 

Keď si vyberiete ktorýkoľvek z týchto tonerov, v žiadnom prípade nebudete chcieť ísť kupovať iný. Sú to tie najlepšie a najpredávanejšie tonery na slovenskom trhu. Je lepšie ich mať v zásobe, ak plánujete tlačiareň pravidelne používať.

 

Vďaka tlačiarni si budete môcť okrem vytlačenia faktúr vytlačiť aj fotografie, ktoré si neskôr budete môcť dovoliť aj zarámovať do fotorámika. Samozrejme, záleží aj od toho, v akej kvalite je fotografia. Väčšinou za nekvalitu fotografií môže práve smartfón/ lacný fotoaparát.

 

Domáca tlačiareň je skvelý pomocník. Nenechá vás v štichu, keď potrebujete niečo vytlačiť.