Pokročilé technológie, ktoré oceníte pri prechádzkach v prírode

Vnímanie okolia prostredníctvom zraku je jedna z tých najkrajších schopností, ktoré máme. Prečo by sme si ale krásu vzdialených končiarov a jeseňou pestrofarebne zladených pohorí nemohli užiť ešte viac.

Prečo by sme si nemohli dovoliť luxus, ktorý nám poskytuje pokročilá technológia moderných ďalekohľadov.

S Pulsar thermion si uchováte spomienky veľmi jednoducho

Využitie ďalekohľadov pri pobyte v prírode je všestranné a z roka na rok obľúbenejšie. So špeciálnou termovíznou predsádkou alebo modelmi, ktoré majú tepelnú matricu zabudovanú už priamo v základnom prístroji to platí dvojnásobne.

Dnešné technicky vyspelé modely ďalekohľadov sú vďaka takejto výbave pripravené poskytnúť vám dokonalé a presné informácie o akomkoľvek objekte, a to aj na maximálnu vzdialenosť!

Pulsar Thermion sú značky termovíznych ďalekohľadov vybavených s rôzne veľkými maticami a výstupnými objektívmi, čo vám umožňuje detekciu aj na vzdialenosť 1 800 – 2 000 metrov.

Sú vybavené aj prítomnosťou zabudovaného modulu Wi-Fi, vďaka ktorému si užijete ľahký prenos všetkých snímok do vášho mobilu. Dokážete s nimi tiež nahrávať video, na ktorom sa zachytia aj tie najmenšie detaily.

Výhodou týchto zariadení je tepelná matrica s vysokým rozlíšením, ktorá robí tie najlepšie zábery s maximálnym kontrastom. Nechýba ani farebný AMOLED displej, ktorého silnou stránkou je mrazuvzdornosť. Čo je dôležitý faktor pre úspešný lov aj v tých náročnejších podmienkach.

Oceníte aj diaľkomer a funkcie vzdialeného monitorovania

Každý lovec chce vedieť, ako ďaleko sa nachádza jeho cieľ, ktorou je najčastejšie korisť. Aj tu preto spoločnosť Pulsar urobila maximum, keď vybavila svoje nové ďalekohľady stadiometrickým diaľkomerom.

Kľúčovou vlastnosťou zariadení značky Pulsar je tiež zabudovaná a spomínaná funkcia nahrávania videa na internú pamäťovú kartu, ktorej objem je 8 GB. Navyše ho môžete pripojiť k svojmu mobilu vďaka integrovanému modulu Wi-Fi. Plnú funkčnosť vzdialeného monitorovania poskytuje aj program Stream Vision, ktorý umožňuje simultánne nakonfigurovať zariadenie a vysielať zábery na youtube.

A pokiaľ si chcete svoj arzenál doplniť týmto efektívnym optickým prístrojom na pozorovanie a lov v tme, ale zároveň sa chcete vyhnúť zbytočným výdavkom, stačí si zakúpiť tento dokonalý optický prístroj, s ktorým si v prírode užijete veľa zábavy a pohody.