Povianočný ošiaľ v kasínach

Vianoce nám skončili a množstvo online kasín v tomto čase ponúka svojím hráčom príjemnú porciu bonusov, ktoré nájdete každý deň. Poďme sa pozrieť aké novinky tam nájdete. 

Povianočné a novoročné dni sú jedna z mála výhodných období, kedy navštíviť online kasíno. Nie je to raritné, že práve v tomto čase vás doslova zahrnú množstvami bonusov a noviniek, ktoré len tak bežne nezískate. Ak ste vytrvalý a disciplinovaný, zinskasovať môžete odmeny v nemalej hodnote bez toho aby ste pri hre trávili veľa času. Predstavíme vám akcie, na ktoré sa môžete po Novom roku v slovenských kasínach tešiť.

Nový rok plný bonusov

Ako už tomu býva zvykom, medzisviatočné a novoročné obdobie je vždy doplna nabité akciami a turnajmi, akoby sa s nimi vrece roztrhlo. Stáva sa, že aj každý deň zinkasujete nejaký vhodný kasínový bonus, ktorý vám spríjemní zabávanie s online hrami. Benefity sa líšia kasíno od kasína, avšak podstata ostáva viac-menej zachovaná. Odmeňujú napríklad kasínovými menami, freespinmi, vkladovými bonusmi, cashbackmi , alebo väčšími prizepoolmi v turnajoch.

Voľné pretočenia každý deň

Najzaujímavejším a zároveň, aspoň pre nás, najlepším bonusom sú pre nás voľné pretočenia do kasína. Dávajú vám veľmi využiteľnú flexibilitu a efektivitu ako vhodne narábať s vašim bankom. Počas trvania akcie sa ich bez problémov hneď niekoľko ocitne aj na vašom konte. Treba si dôsledne pozrieť podmienky, akým spôsobom ich použiť. Niektoré sa dajú uplatniť ihneď, niektoré až po pretočení určitej hodnoty. Ak využijete naplno aj freespiny z registračného bonusu o zábavu budete mať na dlhú dobu postarané.

Nové automaty v online kasíne

Ani v decembrovom a januárovom čase sortiment hier nezamŕza. Online kasína jednoducho nespia a vždy sa snažia priniesť hráčom niečo nové. Ten najväčší nápor zažívajú online výherné automaty. V celoslovenskom meradle iba v tomto čase pribudlo hneď niekoľko desiatok slotov u slovenských internetových prevádzkovateľov. Ak ste fanúšikom hier od Apollo Games, Synot Games, alebo Adellu určite neostanete sklamaný. 

Novoročné turnaje plné výhier

A v neposlednom rade, na trocha príjemné spestrenie sviatkov poslúžia novoročné turnaje. Tie sa zvyknú odlišovať od tých „obyčajných“ zväčša tým, že prizepool sa rozdelí medzi väčší počet hráčov a aj výhry bývajú o niečo vyššie.  Celková dotácia sa vyšplhá aj na hodnotu niekoľkých desiatok tisíc eur a malú odmenu môže tým pádom inkasovať aj menej šťastlivý hráč. Samozrejme dôkladne si prečítajte pravidlá turnaju, pretože každé kasíno ich má rozdielne. 

Tak a sme u konca. V online kasínovom svete to koncom starého a začiatkom nového roka prekypuje bonusmi. Predstavili sme vám približne tú najzaujímavejšiu časť  akcií na aké sa oplatí vyčkávať a aj vyskúšať. Ak si ich správne načasujete a využijete ďalšie napríklad za registráciu, obdržíte celkom slušnú nádielku, ktorá vám rozhodne vydrží až do budúceho Nového roka. Prajeme veľa zábavy!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *