ReFresh Bistro: Bufet s obrovským potencionálom

Nájsť v súčasnej dobe bufet, kde ponúkajú skutočne kvalitné a plnohodnotné jedlá je skutočne ťažké. V Česku majú však to šťastie, pretože tam existuje ReFresh Bistro. Aktuálne prevádzkujú viac ako 50 pobočiek po celom Česku. Niektorí ľudia naznačujú, že táto prevádzka by sa mohla rozrásť aj na území Slovenska, čo je rozhodne potešujúca správa.

Bistro, ktoré jednoducho nebude ako z minulého storočia. To predstavuje ReFresh Bistro, ktoré je aktuálne rozrastené na území Českej republiky. Aktuálne prevádzkuje viac ako 50 pobočiek, pričom sa chce rozrásť aj na územie Slovenska. Čoraz viac slovenských škôl, najmä v Bratislave, oslovilo túto pobočku. Rozhodne sa niet čomu čudovať. Refresh bistro je známe najmä tým, že pripravuje kvalitne spracované, zdravé a plnohodnotné jedlá, ktoré si jednoducho každý školák zamiluje.

Dlhá cesta sa vyplatila

Majiteľ ReFresh bistra sa vypracoval z pozície pokladníka v KFC na manažérske pozície. V tom času mu jedna z riaditeliek mestskej školy v Česku navrhla, či by nechcel prevádzkovať školský bufet. Samozrejme, v prvom momente to bolo veľmi prekvapivá ponuka, no rozhodol sa do toho ísť. Cieľ bol jasný. Založiť bufet, ktorý bude jednoducho iný, výnimočný. Žiadne klasické bufetové okienka, ale krásne a komfortné prostredie, aby sa v ňom každý školák cítili pohodlne a mohol si na tomto mieste aj plnohodnotne oddýchnuť.

Máte záujem? Ozvite sa!

Ak ste zamestnancom slovenskej školy a chcete povýšiť jej úroveň, určite popremýšľajte nad tým, že by ste osolvili práve ReFresh Bistro. Určite máte tú možnosť, preto neváhajte a urobte tak čím skôr, vyplatí sa vám to. Cieľom tohto bistra je totiž otvoriť do dvoch rokov niekoľko pobočiek aj na Slovensku. A ktovie, možno práve vaša škola bude tá šťastná a ReFresh bistro sa práve v nej rozbehne.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *