Tom Horn Gaming stavil na budúcnosť

Všetko sa mení, aj kasínové hry sa menia, aj návyky hráčov sa menia, aj provideri hier sa menia. Tom Horn stavil na mobilnú budúcnosť.

Všetko sa mení, aj kasínové hry sa menia, aj návyky hráčov sa menia, aj provideri hier sa menia. Našťastie si myslíme, že všetko k lepšiemu. Pomaly upadajú do zabudnutia jednoduché ovocné sloty, ktoré nemajú čo poriadne ponúknuť. Nastupuje nová generácia hráčov, ale aj tvorcov hier, ktorí sa chcú baviť. A medzi takých nových vývojárov patrí aj spoločnosť Tom Horn so svojimi hrami.

Moderný provider kasínových hier

Tom Horn Gaming trošička klamú telom. Na prvý pohľad ide totiž o maltskú firmu. Lenže keď sa pozriete bližšie, nájdete v manažmente akosi priveľa slovenských mien. Áno, za spoločnosťou Tom Horn Gaming stoja aj Slováci a kancelárie majú aj v Bratislave. Takže aj trochu patriotizmu môžete cítiť, keď budete roztáčať valce na nových Tom Horn hrách na etipos.sk.

Všetko orientované pre mobil

Pôvod by však nikoho nezaujímal pokiaľ by Tom Horn tvoril zlé hry. Ale to sa ani zďaleka nedeje. Naopak. Stavili na budúcnosť a urobili dobre. Teda niežeby všetky ich hry boli z budúcnosti, máme na mysli skôr technológie pri vývoji. To, že tvoria v HTML 5, je už dnes úplný štandard, ale na hrách naozaj vidieť, ako reflektujú dobu a sú prispôsobené mobiným zariadeniam. Napríklad ovládanie hier je navrhnuté tak, aby všetky prvky boli na dosah pravého či ľavého palca. Ako si navolíte.

Telefónom je prispôsobený aj kompletný dizajn hracej obrazovky. Herné pole je o niečo užšie, a niektoré sloty sú postavené na výšku. Tom Horn na to ide inak a veľmi dobre to vidieť v hre Frutopia, kde sa hrá s variabilným počtom herných riadkov a áno, toto je tá vertikálna hra. Na začiatok to chce trocha zvyku ale po chvíli hrania na mobilnom zariadení, to rýchlo prejde do krvi a je to omnoho prirodzenejšie. Na ňom je krásne vidieť, čo všetko sa dá vytlačiť z ovocného automatu, keď autori chcú. Ak ohŕňate nosom, prestaňte. Skúste to, je to nesmierna zábava.

Inovatívne hry, ktoré si musíte zahrať

Že sú Tom Horn autori budúcnosti si všimne každý, kto si pozrie vývoj ich hier. Je tam badať obrovský posun a ich najnovšie hry môžu smelo konkurovať aj tým najlepším vývojárom kasínového remesla.

Moderná flat grafika, ktorú využívajú v šablónach hier je naozaj veľmi pekná. Taký Diamond Hill sa nám páčil, navyše núka svojim hráčom aj parádny asymetrický zážitok. Má totiž klasických 5 valcov, ale počet riadkov je na každom valci iný. Ak radi skúšate nové veci, tento slot stojí za zahranie.

Slušná zábava je aj s príbehovým slotom Spacejammers, no ak vás už automaty nudia, vyskúšajte European Roulette Announced Bets. Malá, nenápadná ruleta, v ktorej však Tom Horn opäť ukázal, že kto nie je lenivý, dokáže aj v zdanlivo neinovovateľný žáner posunúť o krôčik ďalej. Ich rozvrhnutie obrazovky na mobile je hodné nasledovania.

Zahrajte si hry od Tom Horn zadarmo

Ak ste dostali nejakú hru od Tom Horn Gaming okamžite hrať, nie je nič jednoduchšie ako vyťukať do vyhľadávača webovú adresu www.etipos.sk a v ponuke si nájsť sekciu venovanú tomuto providerovi.

Hier je tam už pomerne dosť a ďalšie čoskoro pribudnú. Tipos má na hry od Tom Horn exkluzivitu takže ich inde nenájdete. Pokiaľ sa však obávate, že nie sú pre vás, ešte počkajte. Máte totiž možnosť zahrať si ich zadarmo. V kasíne sú demoverzie všetkých slotov nielen od Tom Horn Gaming, k dispozícii na neobmedzene dlhý čas, a verte nám, bola by škoda, keby to aspoň neskúsite.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *