Zaujímate sa o jednoduché založenie vlastnej spoločnosti? Vyberte si ready made s.r.o.

Ste perspektívny, máte chuť priniesť na trh kvalitný tovar alebo výrobky z vašej dielne, alebo chcete konečne ponúknuť klientom originálne a netradičné vybavenie interiéru, pomoc s prepravou či niečo iné? V takom prípade doporučujeme ready made s.r.o. Že neviete, o čo sa jedná? Budete prekvapení, ako ľahké je začať prevádzkovať vlastnú firmu.

Vyberte si a začnite pracovať

Každá ready made spoločnosť s.r.o. je nová, nikdy nevykonávala činnosť a čaká na kúpu klientom, ktorého zaujme a uspokojí jeho požiadavky. Má tiež splatené základné imanie, je bez záväzkov alebo pohľadávok. Vybavovať nebudete musieť zápis na Živnostenskom úrade, ani zápis do Živnostenského registra, dokonca sa vyhnete aj Finančnému (daňovému) úradu. To všetko za vás urobia tí, ktorí zakladaniu s.r.o. rozumejú a robia túto prácu denne.

Dostupnosť pre každého záujemcu

Poteší vás iste prijateľná cena. Pohybuje sa už od 499 euro a podnikať budete môcť začať už za pár hodín. Skrátka neobídu ani klienti, ktorí nemajú vlastné priestory pre sídlo spoločnosti. Aj to si môžete kúpiť. Ide o virtuálne sídlo, ktoré šetrí peniaze, ktoré by ste inak investovali do prenájmu kancelárií alebo kúpy vyhovujúcich priestorov. Čo takto vlastniť firmu, ktorej sídlo bude v hlavnom meste Slovenska? Už samotné sídlo dodá firme punc spoľahlivosti, kvality a perspektívy, pretože sídli tam, kde by neprosperujúca spoločnosť nemohla fungovať.

Vybavenie pre plnú spokojnosť

Vašu spoločnosť nezabudnite vybaviť pekným nábytkom, dekoráciami hodiacim sa tematicky k vášmu zameraniu podnikania, ale aj IT technikou a  príslušenstvom – prepojovacími káblami, tonermi Samsung D111S alebo napríklad tonermi HP CE285A.  Taktiež myslite na možnosť poskytnutia občerstvenia budúcim aj existujúcim klientom.

Vyberte si aj vy ready made s.r.o. Je to najjednoduchší spôsob, ako začať rýchlo a bez vybavovania podnikať.