Kvalitné KLT boxy znižujú náklady! Ako?

KLT boxy sú základom pre hladký chod prepravy a skladovania tovarov. V prípade, že vo vašej firme využívate kvalitné a moderné KLT boxy, môžete výrazne ušetriť náklady! Pýtate sa, ako je to možné?

V prípade KLT boxov častokrát aj tie najmenšie detaily robia najväčšie rozdiely. Totiž, KLT boxy sú plné rôznych detailov, ktoré zlepšujú ich použiteľnosť v rámci moderných automatizovaných prevádzok, zlepšujú ich nosnosť a ďalšie vlastnosti. Základom každého KLT boxu je plast. Ten zohráva dôležitú úlohu. Len skutočne kvalitný plast dokáže naplniť tvrdé nároky moderných firiem. Plast by mal v prvom rade disponovať dostatočnou tvrdosťou a pevnosťou, aby sa pôsobením vonkajších deformačných síl nepoškodil. Zároveň by mal prepravkám a boxom zabezpečovať čo najvyššiu nosnosť. Tej napomáha aj vertikálne rebrovanie, ktoré nájdete pri kvalitných prepravkách. Vďaka nemu dokážu KLT boxy uniesť až 1000 kilogramov a pritom sa dajú jednoducho stohovať, vďaka čomu šetria priestor, a teda aj náklady.

Praktické riešenia nadovšetko

Pri používaní KLT boxov vo firmách je taktiež dôležité aj to, aby sa dali jednoducho udržiavať. Povrch plastu by mal byť dimenzovaný tak, aby sa dal jednoducho umývať. Zároveň by mal byť schopný odolávať širokej škále zmene teplôt. Medzi praktické riešenia moderných KLT boxov patrí aj priestor vyhradený na štítky a etikety.

Pýtate sa, kde takéto kvalitné moderné KLT boxy zoženiete? Odpoveď je jednoduchá – v ponuke firmy Schoeller Allibert, experta na výrobu plastových prepraviek a boxov. KLT boxy sú dostupné vo viacerých navzájom stohovateľných rozmeroch, pričom všetky sú plne dimenzované na použitie aj v rámci moderných automatizovaných systémov. Vašej firme tak zabezpečia bezpečnú a efektívnu prepravu prakticky akéhokoľvek tovaru. Tak neváhajte a zaraďte ich do svojho portfólia KLT boxov aj vy!