KLT boxy a prepravky – aké sú ich výhody a využitie?

KLT boxy a prepravky sú skutočne univerzálne. Dokazujú to pozitívne recenzie spokojných zákazníkov. Tieto produkty sú vyrábané tak, aby bola zaručená ich dlhodobá životnosť. Aké výhody prinášajú a kde všade ich môžete využiť?

V dnešnej dobe existuje široká škála sortimentu ako sú rôzne prepravky a boxy. Avšak len určité druhy sú navrhované tak, aby sa zaistil okúzľujúci výsledok v podobe vysokej kvality. KLT boxy a prepravky spĺňajú svoju funkčnú stránku na 100 %.

KLT boxy – sú skutočne univerzálne?

KLT boxy majú široké využitie v mnohých odvetviach priemyslu. Použiť sa dajú najmä v potravinárskom, chemickom a strojárskom odvetví. Taktiež je dôležité povedať, že ide o plne certifikované produkty.

Výber kvalitného materiálu

Výrobcovia KLT produktov si dajú záležať najmä na výbere toho správneho materiálu. Ten pozostáva z kvalitných prvkov. Vďaka tomu vydrží dlhé roky aj počas náročnej výroby. Tento typ materiálu je odolný, a to aj pri extrémnych podmienkach.

Široké využitie

KLT boxy sa tiež označujú ako všestranné. Je to najmä z dôvodu pestrého využitia. Všestrannosť predurčujú KLT prepravky. Tieto produkty je možno použiť v širokej škále odvetvia, a to nielen priemyselnej, ale aj v nepriemyselnej výrobe.

Aké sú výhody KLT boxov?

Veľkou výhodou týchto produktov je chemická rezistencia. Tá sa prejaví pri výrobe, kedy musí čeliť rôznym chemickým látkam.

Vďaka zaisteniu kvalitného materiálu vydrží KLT box aj rozdielne teploty. Vnútorné hrany sú hladké. Je to najmä preto, aby sa zaistilo maximálne využitie a objem vnútorného priestoru.

Hlavné prednosti

Medzi najväčšie prednosti KLT boxov patrí ploché dno. To je kompatibilné so všetkými automatizovanými systémami. Tiež zabezpečujú integrovaný priestor pre etikety a popisy.

Špeciálne spevňovacie rebrá slúžia na zaistenie maximálnej stability a strohovateľnej nosnosti až do 1000 kilogramov! K prednostiam týchto boxov patrí tiež jednoduchá údržba a umývateľnosť. Okrem iného, všetky boxy sú plne recyklovateľné.

Stohovacie prepravky ako obľúbený produkt

KLT prepravky sa využívajú najmä na transport a skladovanie tovaru. Ich výhoda spočíva v možnosti vertikálneho skladania. Vďaka tomu sa ušetrí množstvo potrebného miesta.

5 veľkostí

Prepravky sú vyrábané v piatich veľkostiach, ktoré sa môžu stohovať. Rozmery sú štandardizované podľa európskych noriem a výška závisí od zvoleného modelu.

Príslušenstvo ku KLT prepravkám

Ku stohovateľným boxom sú ponúkané rôzne veká. Sú prispôsobené tak, aby sa aj otvorené boxy dali bez problémov ukladať. Vhod vám tiež môžu prísť držiaky štítov, a to najmä v sklade. Vďaka nim môžete boxy označiť a tovar tak bude prehľadne rozdelený.

Tak neváhajte a vybavte vašu firmu kvalitnými prepravnými boxmi a prepravkami aj vy!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *