Potrebujete ušetriť náklady na prepravu a uskladnenie tovaru?

Potom sú plastové skladacie kontajnery a prepravky to pravé riešenie pre Vás.

Potreba uložiť alebo prevážať najodlišnejší tovar a produkty existuje už od počiatku výroby. Avšak postupom času, tak ako sa výroba modernizuje a automatizuje, rastie potreba kvalitných plastových skladacích prepraviek a kontajnerov. Aby mohla firma efektívne znižovať svoje náklady, potrebuje k tomu využiť všetkých dostupných prostriedkov, predovšetkým potom redukovať náklady pri skladovaní a preprave svojich produktov. Na trhu sa objavuje mnoho druhov a typov najrôznejších prepraviek a kontajnerov, ktoré sa snažia túto funkciu zastávať. Z dlhodobého hľadiska znižovanie nákladov však najlepšie vychádzajú plastové skladajúce kontajnery a plastové skladacie prepravky.

Výhody plastových prepraviek a kontajnerov

Ich výhodou sú zjavné. Prvou a zároveň najväčšou výhodou oproti prepravkám dreveným či vyrobených z rôznych kovov, je ich odľahčená a zároveň bytelná konštrukcia, vďaka ktorej môžu pojať rovnaké alebo väčšie množstvo tovaru oproti prepravkám z iných materiálov, samy o sebe však redukujú váhu celého nákladu, a tak šetria miesto a peniaze. Vďaka chytrému skladaciemu mechanizmu je možné prázdne prepravky jednoducho zložiť a naskladať na seba (čo umožňuje aj v prípade, že sú naložené), a tím šetrí ďalšie miesto a peniaze, vďaka ktorému sa na daný priestor vojde viac tovaru, produktov alebo čohokoľvek, na čo sa budú plastové prepravky a kontajnery používať.
Ďalšou nespornou výhodou plastových skladacích prepraviek a skladacích kontajnerov je ich predĺžená životnosť. Prepravky a kontajnery z iných materiálov môžu časom začať hrdzavieť, trouchnivieť alebo strácať zo svojich pôvodných vlastností. Plastové obaly vďaka svojej technológii výroby týmito nedúhami netrpí.

Jednoduchá výmena dielov plastových prepraviek a kontajnerov

Pokiaľ prepravka alebo kontajner potrebuje vymeniť niektorý z jeho dielov, ponúka štandardne výrobcom také náhradné komponenty, za ktoré je možné pôvodní diel nahradiť. Plastové prepravky a kontajnery sú naviac 100% recyklovateľné, vďaka čomu nezaťažujú životné prostredie. Skladacie prepravky a kontajnery sú jednoduché na údržbu, vďaka čomu sú predurčené k používaniu na širokom množstve jednotlivých trhov. Je možné ich využiť tak ako v automobilovom priemysle, tak tiež v priemysle potravinárskom, nápojovom, v priemyslovej výrobe alebo v poľnohospodárstve.
Široký výber plastových skladacích prepraviek a kontajnerov ponúka napríklad europská jednotka na trhu Schoeller AllibertRadi privítame Vaše otázky a ponuky.