Nová garážová brána?

Už je to pár týždňov čo s priateľom vyberáme garážovú bránu. Na trhu je pomerne veľa dodávateľov, ktorí vedia ponúknuť rôzne garážové brány. Nám by sa páčila taká s prechodovými malými dverami a ešte aj oknom, aby do miestnosti malo príležitosť vstúpiť aj prirodzené denné svetlo.

Tak sme opäť sadli za počítač a naťukali do vyhľadávača pár kľúčových slov aby sme našli to čo chceme. Natrafili sme na brány Hörmann. Ja som už o tejto firme čo to počula na výstavách pre stavebníkov, kde som sa kedysi dávnejšie dostala cez firmu, pre ktorú som aktuálne pracovala.
Zistila som, že na trhu konštrukčných prvkov sa brány, dvere, zárbune a pohony brán pomerne často spájajú s menom Hörmann. V tejto oblasti je celá skupina Hörmann popredným predajcom v Európe. Ani by som nepovedala, kým sme to nezačali riešiť, že rolovacie brány to je hotová veda.
Mne sa páčia sekcionálne garážové brány na diaľkové ovládanie. Keď by aj bolo nevhodné daždivé počasie, viem tak vystúpiť – suchou nohou rovno v garáži. A aj krásny čerstvý účes od kaderníčky ostane neporušený.

Záleží im na zákazníkoch

Niekoľko desaťročí budovaný firemný, rodinný podnik pod značkou inovácie, samozrejme aj záruky kvality a blízkosti k zákazníkom. To je jednoducho skupina Hörmann. Záleží im nielen na kvalite samotného výrobku a ďalších inováciách. Rovnako im záleží na samotnej spokojnosti zákazníkov. Lebo spokojný zákazník sa vráti znova, alebo aspoň odporučí svojim kamarátom, kde tak dobre a kvalitne nakúpil.
Na stránke spoločnosti nájdeš aj cenník garážových brán, ktorý je jednoducho pochopiteľný a prehľadný. Mne sa páči ako samotná stránka tak aj prístup a to, že rodinná firma funguje spoľahlivo už dlhé roky. Takže za mňa priateľa majú tieto garážové brány jednoznačne áno.

Firma sa na pekne rozrastá

Firma vybudovala aj nový centrálny sklad s rozlohou 3336 m2 spolu s 685 m2 administratívnou budovou, obe budovy budú umiestnené v Logistickom parku v meste Senec. Tam si môžeš prísť pozrieť do prestížneho showroomu predávané produkty a získať tak konkrétnu predstavu a siahnuť si aj fyzicky na materiál, z ktorého sa produkty vyrábajú.
Rovnako napreduje aj slovenská pobočka, ktorá sa od svojho vzniku postupne rozrastá a aktuálne zamestnáva cca 20 zamestnancov. Sieť približne 85 autorizovaných predajcov pokryje a dokáže zabezpečiť predajom produktov zn. Hörmann požiadavky veľa koncových zákazníkov po celom území Slovenska a zabezpečia tak čo najkratšiu vzdialenosť medzi zákazníkom a značkou Hörmann.